GEYVESPOR

Geyvespor’un Gol Makinası Taraklıspor’da

8 Ocak 2014, Çarşamba, 4:12 | Futbol, Genel, Haberler | 1.621 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’un Gol Makinası Taraklıspor’da Geyvespor’un başarılı santrofor’u Fatih Seyyar Taraklıspor’a transfer oldu. Geyvespor’da yaptığı hat-rick’ler ve alınan galibiyetlerde attığı goller ile adından söz ettiren Fatih’in, gidişi takım arkadaşlarını üzdü. Geyvespor Genel Kaptanı Ömer Kayaoğlu yaptığı açıklamada;Kulübümüz oyuncusu Fatih Seyyar’ın Taraklıspor’a transferine ,Taraklı Belediyesi’nde kadrolu iş sözü ve futbolcuya alınacak ehliyet karşılığı, Fatih kardeşimizin de geleceği […]

Geyvespor’un Gol Makinası Taraklıspor’da

Geyvespor’un başarılı santrofor’u Fatih Seyyar Taraklıspor’a transfer oldu.

Geyvespor’da yaptığı hat-rick’ler ve alınan galibiyetlerde attığı goller ile adından söz ettiren Fatih’in, gidişi takım arkadaşlarını üzdü.

Geyvespor Genel Kaptanı Ömer Kayaoğlu yaptığı açıklamada;Kulübümüz oyuncusu Fatih Seyyar’ın Taraklıspor’a transferine ,Taraklı Belediyesi’nde kadrolu iş sözü ve futbolcuya alınacak ehliyet karşılığı, Fatih kardeşimizin de geleceği düşünülerek transfere Geyvespor Yönetim Kurulu tarafından izin verilmiştir diyen genel kaptan Kayaoğlu,Fatih Seyyyar’a Geyvespor’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder,Taraklıspor’da başarılar dileriz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

fatih seyyar taraklısporda