GEYVESPOR

Geyvespor’un eski kaptanı Serdar Dünya Evine Girdi

27 Eylül 2014, Cumartesi, 10:45 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.426 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’un eski kaptanı Serdar Dünya Evine Girdi Geyvespor’un Süper Amatör Ligine namağlup şampiyon olarak çıktığı sezonda kaptanı olan Serdar  Uysal, Serap Yüksel ile dünya evine girdi.  Geyvespor’un eski kaptanlarından Serdar Uysal, Serap Yüksel ile dünya evine girdi. Bir dönem ilimiz futboluna adını altın harflerle yazdıran ve  Geyvesporun şampiyon olduğu  sezonda  oynadığı futbol ve spor ahlakı […]

Geyvespor’un eski kaptanı Serdar Dünya Evine Girdi

Geyvespor’un Süper Amatör Ligine namağlup şampiyon olarak çıktığı sezonda kaptanı olan Serdar  Uysal, Serap Yüksel ile dünya evine girdi. 

Geyvespor’un eski kaptanlarından Serdar Uysal, Serap Yüksel ile dünya evine girdi.

Bir dönem ilimiz futboluna adını altın harflerle yazdıran ve  Geyvesporun şampiyon olduğu  sezonda  oynadığı futbol ve spor ahlakı ile tüm Geyvelilerin sevgisini kazanan ,ve son olarak Bal Liginde mücadele eden Serdivanspor’da  efsane kaptan lakabıyla anılan Serdar Uysal, Serap Yüksel ile evlendi.

Geçtiğimiz hafta  sonu Öğretmenevi’nde yapılan düğüne Uysal ve Yüksel ailelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Yeter (Merhum)-Mustafa Yüksel çiftinin biricik kızı Serap ile Işık-İsmet Uysal çiftinin yakışıklı oğlu Serdar mutluluğa “Evet” dediler. Uysal ve Yüksel aileleri, düğüne katılan ve kendilerini yalnız bırakmayan eş, dost ve akrabalarına teşekkür ettiler.

İbrahim Güle, Tolga Şahin, Sinan Koldaş, Poyraz Koldaş ve Neslihan Şengül yeni evli çifte mutluluklar dilediler.: Hoşbay Ailesi, Serdar-Serap çiftini yalnız bırakmadı.

Voleybol camiasında Reşat Günal, Yiğit Ayav, Mehmet Akova, Mustafa Bulut ve Nafiye Bölükbaşı, Serdar Uysal’ın düğün cemiyetine katıldı.

KAYNAK: Geyvemedya.com