GEYVESPOR

Geyvespor’lu Çoşkun Yuvaya Döndü..

20 Eylül 2013, Cuma, 1:54 | Futbol, Genel, Haberler | 1.371 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’lu Çoşkun Yuvaya Döndü.. Geçtiğimiz sezon Fikret AVCI yönetiminde 2.’nci amatörden 1.’nci amatöre yükselen Geyvespor yeni bir yapılanma ile müthiş bir transfer ile çalışmalarına hız verdi. 2 yıldır süper amatör takımı  Harb-iş Tankspor’da forma giyen kaleci  Coşkun ile tekrar anlaşmaya vardı. Daha önce’de Geyvespor’da forma giyen ve şampiyonluk yaşayan Coşkun: Harb-iş Tankspor yönetimine ve İbrahim […]

Geyvespor’lu Çoşkun Yuvaya Döndü..

Geçtiğimiz sezon Fikret AVCI yönetiminde 2.’nci amatörden 1.’nci amatöre yükselen Geyvespor yeni bir yapılanma ile müthiş bir transfer ile çalışmalarına hız verdi.

2 yıldır süper amatör takımı  Harb-iş Tankspor’da forma giyen kaleci  Coşkun ile tekrar anlaşmaya vardı. Daha önce’de Geyvespor’da forma giyen ve şampiyonluk yaşayan Coşkun: Harb-iş Tankspor yönetimine ve İbrahim hocaya teşekürlerini iletti.  Tekrar Geyvespor’a geri döndüğü için mutlu olduğunu,  Fikret  hoca  ile çalışmaktan onur  duyacağını söyledi.

Fikret Avcı: Coşkun’un kalitesinin ve tecrübesinin üst derecede olduğunu ve takıma katılmasından dolayı memnuniyetini yönetime iletti.Transfer Çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini gerekli mevkilere transfer yapacaklarını bildirdi.Amaçlarının güzel futbol ve devamlı  hedefleri doğrultusunda ilerleyen  bütün yaş kategorilerinde liglere katılan sistemli bir takım oluşturmak olduğunu   söyledi.