GEYVESPOR

Geyvespor’dan üç imza birden

19 Haziran 2018, Salı, 10:42 | Futbol, Genel, Haberler | 891 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’dan üç imza birden Süper Amatör Lig’in yeni ekiplerinden Geyvespor’da yeni sezon öncesi transfer harekatı devam ediyor. Siyah Beyazlılar dış transferde Uğur Tandoğan ile iç transferde ise Hüseyin Selçuk Aksoy ve Batuhan Berke Elma’yla anlaştı. Takımı başına antrenör Murat Yıldırım’ı getiren Geyvespor’da geçtiğimiz hafta başlayan transfer çalışmalarına devam ediyor.Yeni sezon öncesinde Bölgesel Amatör Lig’i hedefleyen […]

Geyvespor’dan üç imza birden

Süper Amatör Lig’in yeni ekiplerinden Geyvespor’da yeni sezon öncesi transfer harekatı devam ediyor. Siyah Beyazlılar dış transferde Uğur Tandoğan ile iç transferde ise Hüseyin Selçuk Aksoy ve Batuhan Berke Elma’yla anlaştı.

Takımı başına antrenör Murat Yıldırım’ı getiren Geyvespor’da geçtiğimiz hafta başlayan transfer çalışmalarına devam ediyor.Yeni sezon öncesinde Bölgesel Amatör Lig’i hedefleyen Siyah Beyazlılar geçtiğimiz sezon Arifiyespor’da forma giyen sağ bek Uğur Tandoğan’ı kadrosuna kattı. Tandoğan ile görüşen kulüp başkanı Erdinç Tuna ve antrenör Murat Yıldırım yeni sezon için anlaşma sağladı.

Siyah Beyazlılar geçtiğimiz sezon 1.Amatör’de şampiyon kadroda yer alan ve oynadıkları futbol ile yönetim ve seyircilerden tam not alan kanat oyuncusu Hüseyin Selçuk Aksoy ile Batuhan Berke Elma ile de yeni sezonda devam etme kararı aldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: ,