GEYVESPOR

Geyvespor’dan Transfer’de Son Gün Bombası

29 Eylül 2017, Cuma, 9:52 | Futbol, Genel, Haberler | 2.089 kez okundu | 0 yorum
Transfer’de Son Gün Bombası Geyvespor transferin son gününde Taha Dere ve Yasin Meşeli’yi renklerine bağladı. Bu hafta sonu başlayacak amatör futbol sezonu öncesi kulüplerin transfer işlerinde yoğunluk gözlenirken, D Grubunda şampiyonluk mücadelesi verecek olan Geyvespor trasnsferin son gününde bombayı patlatarak 2 süper amatör futbolcusunu renklerine bağladı. Kurduğu yeni yönetim ile ilçede heyecan yaratan Geyvespor takımı, […]

Transfer’de Son Gün Bombası

Geyvespor transferin son gününde Taha Dere ve Yasin Meşeli’yi renklerine bağladı.

Bu hafta sonu başlayacak amatör futbol sezonu öncesi kulüplerin transfer işlerinde yoğunluk gözlenirken, D Grubunda şampiyonluk mücadelesi verecek olan Geyvespor trasnsferin son gününde bombayı patlatarak 2 süper amatör futbolcusunu renklerine bağladı.

Kurduğu yeni yönetim ile ilçede heyecan yaratan Geyvespor takımı, transferin son gününde Süper amatör lig takımlarından Hendekspor’dan santrofor Taha Dere ve Asakyazıspor’dan ön libero mevkiinde top koşturan Yasin Meşeli’yi transfer etti.

Transferlerin gerçekleşmesinde büyük emeği olan Geyvespor başkanı Erdinç TUNA; Yönetim olarak iyi bir ekip oluşturduk. Transferin son gününde forvete ve ön libero mevkiine aldığımız genç arkadaşlarımız ile gücümüze güç kattık. Bu sezon Geyvespor  futbolu ile kendisini izleyenlere büyük keyif vereceğine inanıyorum. Bu Pazar Geyve stadında yeni transferlerimiz ile çıkacağımız ilk maçımıza tüm Geyveli sporseverleri bekliyoruz.

KAYNAK: -Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , , ,