GEYVESPOR

Geyvespor’dan Körfez Çıkartması

12 Haziran 2018, Salı, 12:05 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.108 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR’DAN KÖRFEZ ÇIKARTMASI Yeni sezonda BAL Ligi hedefleyerek Süper Amatör liginde mücadele edecek Geyvespor transferde ön görüşmelere başladı. Geçen sezon Erdinç Tuna başkanlığında 10 yıl aradan sonra şampiyonluk ile tanışan Geyvespor, yeni sezon öncesi hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz hafta Teknik sorumlu olarak Murat Yıldırım ile anlaşan siyah beyazlı ekip, transfer görüşmelerine de ara vermeden başlayarak Körfeze […]

GEYVESPOR’DAN KÖRFEZ ÇIKARTMASI

Yeni sezonda BAL Ligi hedefleyerek Süper Amatör liginde mücadele edecek Geyvespor transferde ön görüşmelere başladı.

Geçen sezon Erdinç Tuna başkanlığında 10 yıl aradan sonra şampiyonluk ile tanışan Geyvespor, yeni sezon öncesi hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz hafta Teknik sorumlu olarak Murat Yıldırım ile anlaşan siyah beyazlı ekip, transfer görüşmelerine de ara vermeden başlayarak Körfeze adeta çıkartma yaptı.

Geyvespor yönetiminin BAL ligini hedefleyerek hazırlandığı yeni sezon öncesi ilk transferler İzmit’ten gerçekleştirildi.Bu kapsamda siyah beyazlı ekip Kocaeli Büyükşehir Belediyespor, Edirnespor,  Çorluspor,  Büyükçekmece Belediyespor, Beşiktaş ve bu yılda BAL ligine çıkan Kocaeli Büyük Kartepespor’da oynayan Burak Şeker ile daha önce Kocaeli Büyükşehir belediyesi, Kocaeli Birlikspor, Ali Kahya Belediyesi, Körfez Belediyesi, Kocaeli Güneşspor’da Top koşturan Erdem Arslan’ı (Viktor) renklerine bağladı.

Geyve Tunatan tesislerinde gerçekleştirilen görüşmelerde Geyvespor teknik sorumlusu Murat Yıldırım’da hazır bulundu.

Geçtiğimiz sezon yakalanan sinerjiyi şampiyonluk ile taçlandırdıklarını ifade eden Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna; Yeni yönetimimiz ile bu sinerjiyi devam ettirmek istiyoruz. Bu kapsamda transfer sezonu öncesi futbolcularımız ile ön görüşmeler yapıyoruz. Bu görüşmelerin ve transferlerin görüşmesine öncülük eden hocamıza teşekkür ediyorum.Hedefimiz BAL ligi için Play-off oynamak. Çalışmalarımızı bu bu hedef doğrultusunda yapmaya devam ediyoruz.Yeni genç arkadaşlarımız Geyvespor camiasına hayırlı olsun, dedi.

KAYNAK-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , ,