GEYVESPOR

GEYVESPOR’DAN KAYMAKAM VE BAŞKANA FORMA JESTİ !

18 Eylül 2015, Cuma, 9:35 | Futbol, Genel, Haberler | 1.096 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR’DAN KAYMAKAM VE BAŞKANA FORMA JESTİ ! Bu hafta sonu başlayacak olan amatör lig öncesinde, Geyvespor son hazırlıklarını yaparken, kulüp başkanı Neşet Çakır , Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret ederek Geyvespor forması hediye etti. BAŞKAN KAYA’YA 10 NUMARA Sakarya 1. Amatör ligindeki temsilcimiz olan Geyvespor kulüp başkanı Neşet […]

GEYVESPOR’DAN KAYMAKAM VE BAŞKANA FORMA JESTİ !

Bu hafta sonu başlayacak olan amatör lig öncesinde, Geyvespor son hazırlıklarını yaparken, kulüp başkanı Neşet Çakır , Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret ederek Geyvespor forması hediye etti.

BAŞKAN KAYA’YA 10 NUMARA

Sakarya 1. Amatör ligindeki temsilcimiz olan Geyvespor kulüp başkanı Neşet Çakır ilk önce Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti Çakır ziyaretinde Belediye Başkanı Murat Kaya’ya 10 numaralı formayı hediye ederek Geyvespor’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Kaya, Geyvespor ilçemizin adı ile amatör futbol liginde temsil eden takımımız. Onların bu zamana kadar destekçileri olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Geyvespor ile birlikte diğer takımlarımıza da desteklerinin devam edeceğini ifade eden Kaya, takımlara başarılar diledi.

KAYMAKAMA 69 NUMARALI FORMA

Geyvespor kulüp başkanı Neşet Çakır Belediye Başkanı Murat Kayayı ziyaretinden sonra Takım antrenörü Fikret Avcı ile birlikte Kaymakam İlyas Memiş’i ziyaret etti. Ziyarette Başkan Çakır, Kaymakam Memiş’e arkasında memleketi Bayburt’un plakası olan 69 Numaralı ‘İlyas Memiş’ yazan Geyvespor  forması hediye etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Başkan Çakır formayı Kaymakam Memiş’e vererek, “Bundan sonra sizi maçlarımızda bu forma ile görmek istiyoruz” dedi.

Geyvespor yönetiminin bu jestine teşekkür eden Kaymakam Memiş “Geyvespor’un bu grup değil daha üst gruplarda mücadele etmesi gerekir.Takımın başarısı için ben  dahil tüm Geyve halkı, Geyvespor’un ve Geyvespor yönetiminin yönetimin yanında olması gerektiğini ifade ederek Geyvespor’a yeni sezonda başarılar diledi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com