GEYVESPOR

Geyvespor’dan Kaymakam Memiş’e Ziyaret

27 Ağustos 2017, Pazar, 2:40 | Futbol, Genel, Haberler | 739 kez okundu | 0 yorum
Sakarya Birinci amatör liginde mücadele veren Geyve ilçesinin köklü takımı Geyvespor oluşturduğu yeni yönetimiyle ziyaretlerine devam ediyor. Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti. Geyve ilçe stadının gündemi oluşturduğu ziyarette Geyvespor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna,bu sezon iyi bir yönetim oluşturduk. Transfer çalışmalarını da tamamlamak üzereyiz. Hedefimiz Süper […]

Sakarya Birinci amatör liginde mücadele veren Geyve ilçesinin köklü takımı Geyvespor oluşturduğu yeni yönetimiyle ziyaretlerine devam ediyor.

Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.

Geyve ilçe stadının gündemi oluşturduğu ziyarette Geyvespor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna,bu sezon iyi bir yönetim oluşturduk. Transfer çalışmalarını da tamamlamak üzereyiz. Hedefimiz Süper amatör lig. Ancak ilçemizdeki tesis sıkıntısı bizleri son derece mağdur ediyor. Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz, dedi.

Spora her zaman destek olmaya çalışacağını ifade eden Kaymakam Memiş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Geyvespor’a 2017/2018 sezonunda başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Kaymakam Memiş’e Geyvespor yazılı atkı ve flama takdim edildi.

KAYNAK-Geyvemedya.com