GEYVESPOR

Geyvespor’dan Aşure İkramı

16 Ekim 2017, Pazartesi, 11:44 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.019 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR’DAN AŞURE İKRAMI Geyve’de futbol adına güzel şeyler yaşanıyor. Geyvespor bir ilke imza atarak Geyveli spor severler ile konuk takım Yönetici ve sporcularına aşure ikramında bulundu. Geyvespor ligin 3. Haftasında Hacımercansporu 4-2 mağlup ederek grup liderliğine yükseldi.Maç sonrası Geyvespor yönetimi tarafından sporverler ile futbolcu ve yöneticilere aşure ikramında bulunuldu. Geyve ilçe stadında oynanan ve zaman […]

GEYVESPOR’DAN AŞURE İKRAMI

Geyve’de futbol adına güzel şeyler yaşanıyor.

Geyvespor bir ilke imza atarak Geyveli spor severler ile konuk takım Yönetici ve sporcularına aşure ikramında bulundu.

Geyvespor ligin 3. Haftasında Hacımercansporu 4-2 mağlup ederek grup liderliğine yükseldi.Maç sonrası Geyvespor yönetimi tarafından sporverler ile futbolcu ve yöneticilere aşure ikramında bulunuldu.

Geyve ilçe stadında oynanan ve zaman zaman heyecanlı ve bol pozisyonlu geçen Karşılaşmayı Geyve kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkan Vekili Neşet Çakır beraberinde kaymakamlık yazı işleri müdürü Atilla Vardar, Gençlik Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu ve Geyvespor başkanı Erdinç Tuna ile birlikte izledi.

Geyvespor başkanı Erdinç Tuna karşılaşma sonunda; Güzel bir futbol ile Hacımercansporu 4-2 lik skorla mağlup ederek haftayı 3 puanla kapattık.Takımımız için emek sarfeden, ter döken tüm arkadaşlarımı yürekten kutluyorum.Geyvespor olarak bir ilke imza atarak, her daim desteklerini gördüğümüz Geyveli spor sever hemşerilerimiz ile konuk takım Yönetici ve sporcularına aşure ikramında bulunduk.

Yaptığımız bu etkinliğe katılarak bize destek veren sayın Kaymakamım İlyas Memiş’e, belediye Başkan Vekilim Sayın Neşet Çakır ile Geyvespor için hiçbir fedakarlıktan kaçmayan Kırçıl Turizm ve Servis Taş. Şirketinin sahibi İdris Kırçıl ile Yıldız Lokantası sahibi Murat Yıldız’a Geyvespor camiası adına teşekkür eder, şükranlarımızı  arz ederiz” dedi.

KAYNAK: geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: , , , ,