GEYVESPOR

Geyvespor’dan APEK Ziyareti…

9 Şubat 2020, Pazar, 6:12 | Futbol | 1.094 kez okundu | 0 yorum
Geyve Spor Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan grup, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’ı makamında ziyaret etti. Geyve Spor Başkanı Burak Karacaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Yılmaz ve Süleyman Emre Özdemir, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’ı ziyaret ederek kendisine Kulüp Duvar Saati hediye ettiler. Karacaoğlu kısa açıklamasında; “Bizleri kabul ederek kampanyamıza katılan ve desteklerinin geçmişte olduğu gibi gelecekte […]

Geyve Spor Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan grup, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’ı makamında ziyaret etti.

Geyve Spor Başkanı Burak Karacaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Yılmaz ve Süleyman Emre Özdemir, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’ı ziyaret ederek kendisine Kulüp Duvar Saati hediye ettiler.

Karacaoğlu kısa açıklamasında; “Bizleri kabul ederek kampanyamıza katılan ve desteklerinin geçmişte olduğu gibi gelecekte de devam edeceğini açıklayan Başkanımıza şükranlarımızı sunarım.” Dedi. APEK Başkanı Karasakal açıklamasında şunları söyledi; “Geyvesporun başarılarına imza atan sporcuların temsilcileri olan yönetim kurulunu konuk etmekten ve kampanyalarına katılmaktan ayrıca büyük onur duydum. Elbette desteklerimiz de sürecektir. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim.”.

Namık Cihan. Geyve


Anahtar Kelimeler: , ,