GEYVESPOR

Geyvespor’da Yönetim Değişikliği

27 Eylül 2014, Cumartesi, 10:47 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.450 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’da Yönetim Değişikliği Geyvespor Kulübü Derneğinin Olağanüstü Genel Kurulu, “Saygın Spor Kompleksi”nde  yapıldı. Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra Divan Heyeti seçildi. Divanda; Raif Alev, Levent Öztekin, Necdet Çakır görev aldı. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Gelir – Gider Cetveli Yön. Kur. Başkanı Neşet Çakır tarafından okundu ve oy birliği ile aklandı. […]

Geyvespor’da Yönetim Değişikliği

Geyvespor Kulübü Derneğinin Olağanüstü Genel Kurulu, “Saygın Spor Kompleksi”nde  yapıldı.

Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra Divan Heyeti seçildi. Divanda; Raif Alev, Levent Öztekin, Necdet Çakır görev aldı.

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Gelir – Gider Cetveli Yön. Kur. Başkanı Neşet Çakır tarafından okundu ve oy birliği ile aklandı. Denetim Kurulu Raporu Raif Alev tarafından okundu ve oy birliği ile kabul edildi. 2014 yılı tahmini bütçesi Neşet Çakır tarafından okundu ve oy birliği ile kabul edildi.

Seçime tek liste girildi ve oy birliği ile kabul edildi.

Yönetim Kurulunda şu isimler yer aldı: Neşet Çakır, Tuna Görgülü, Selami Çolak, M. Numan Kısa, Faruk Koç, Yunus Ölmez, Sami Bölükbaş, Murat Özkan, Kenan Tuna, Ünal Demir, İrfan Ataoğlu, Özgür Yavuz, Reyhan Şahin, Erdal Üstün, Mehmet Tetik.

Denetim Kurulu: Raif Alev, Namık Cihan, Sedat Aydemir görev aldı.

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Delegeleri: Neşet Çakır, Selami Çolak, Kenan Tuna.

KAYNAK:Geyvemedya.com

GEYVESPOR TOPL (14)

Anahtar Kelimeler: , ,