GEYVESPOR

Geyvespor’da yeni yönetim belli oldu.

15 Temmuz 2015, Çarşamba, 9:19 | Futbol, Genel, Haberler | 1.049 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’da yeni yönetim belli oldu. İlçemizi 1 nci Amatör Lig de temsil eden Geyvespor’da , olağan genel kurulu yapıldı. Sandığa giden delegeler Neşet Çakır’ın başkanlığına onay verdiler. Gençlerimiz ile sporsal alanda yapacağımız tüm çalışmalara Geyvelilerden destek bekleyen Çakır; Geyveli amatör sporcuların elinden tutmamız gerekiyor ki onları yetiştirebilelim.Amatör sporda sadece yerel yönetimlerin katkısının yetmeyeceğinin de altını […]

Geyvespor’da yeni yönetim belli oldu.

İlçemizi 1 nci Amatör Lig de temsil eden Geyvespor’da , olağan genel kurulu yapıldı. Sandığa giden delegeler Neşet Çakır’ın başkanlığına onay verdiler.

Gençlerimiz ile sporsal alanda yapacağımız tüm çalışmalara Geyvelilerden destek bekleyen Çakır; Geyveli amatör sporcuların elinden tutmamız gerekiyor ki onları yetiştirebilelim.Amatör sporda sadece yerel yönetimlerin katkısının yetmeyeceğinin de altını çizen Çakır; tüm Geyve halkının takımına ve amatör spora sahip çıkmasını, ancak bu şekilde Geyveli sporcuların çıkabileceğini, amatör sporcular yetiştirmek için de her kesimin Geyvespor’a destek vermesini istiyoruz dedi.

Geyvespor Kulüp Başkanı Çakır; geçtiğimiz sezon hocamızında gayretiyle alt yapıdan güzel bir takım oluşturduklarını ve alt yapıdan kazandığımız oyuncularımıza destek olarak ilave transfer edeceğimiz oyuncularımız ile yeni sezonda Süper Amatör Lig için mücadele mücadele edeceğiz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyvespor-yonetimi-

Anahtar Kelimeler: , , ,