GEYVESPOR

Geyvespor’da Yeni Oluşum Sesleri

5 Mayıs 2013, Pazar, 4:06 | Futbol, Genel, Haberler | 887 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’da Yeni Oluşum Sesleri Geçtiğimiz kötü sezonun ardından 2. Amatöre düşen Geyvespor’da yeni oluşum çalışmaları başladı. Önceki sezon namağlup şampiyonluk ile çıkılan Süper Amatör Lig’in ardından şanssız geçirilen  sezon sonunda önce 1. Amatöre oradanda 2. Amatör Ligine düşen Geyvespor’da yeni oluşum için çalışmalar başladı. Fikir istişaresi şeklinde geçen çalışmalarda takımın başına teknik sorumlu bulunması, yeni […]

Geyvespor’da Yeni Oluşum Sesleri

Geçtiğimiz kötü sezonun ardından 2. Amatöre düşen Geyvespor’da yeni oluşum çalışmaları başladı.

Önceki sezon namağlup şampiyonluk ile çıkılan Süper Amatör Lig’in ardından şanssız geçirilen  sezon sonunda önce 1. Amatöre oradanda 2. Amatör Ligine düşen Geyvespor’da yeni oluşum için çalışmalar başladı.

Fikir istişaresi şeklinde geçen çalışmalarda takımın başına teknik sorumlu bulunması, yeni yönetimin oluşturulması ve önümüzdeki sezon mücadele edilecek 2. Amatör Liginde alt yapıya önem verilerek daha çok gençlerimiz ile mücadele edilmesi yönünde ortak noktalarda birleşildi.

Ayrıca toplantı sonunda İlçemizin adını temsil eden Geyvespora katkısı olacağını düşünen herkesin bu takıma destek olabilmesi için çağrıda bulunuldu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

Anahtar Kelimeler: ,