GEYVESPOR

Geyvespor’da Yeni Dönem, Yeni heyecan…

29 Haziran 2017, Perşembe, 9:55 | Foto Galeri, Futbol, Genel | 1.030 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR’da YENİ SAYFA Geyvespor’un yeni başkanı Erdinç TUNA; Geyvespor’da genç ve spor sevdalısı arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz yeni yönetimle yakaladığımız bu sinerjiyi başarıya dönüştürüp tüm Geyve ile paylaşmak istiyoruz, dedi. Geyvespor Kulübü yönetim kurulu, olağanüstü genel kurul sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi.Sakarya 1. Amatör liginde mücadele eden Geyvespor’da uzun bir aradan sonra yapılan olağan üstü kongrede başkanlığa […]

GEYVESPOR’da YENİ SAYFA

Geyvespor’un yeni başkanı Erdinç TUNA; Geyvespor’da genç ve spor sevdalısı arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz yeni yönetimle yakaladığımız bu sinerjiyi başarıya dönüştürüp tüm Geyve ile paylaşmak istiyoruz, dedi.

Geyvespor Kulübü yönetim kurulu, olağanüstü genel kurul sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi.Sakarya 1. Amatör liginde mücadele eden Geyvespor’da uzun bir aradan sonra yapılan olağan üstü kongrede başkanlığa seçilen Erdinç Tuna ile yeni bir dönem de başlamış oldu.

“Tuna Tan Tesisi” n de yapılan yemekli toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri Katıldı.

Başkan Erdinç Tuna konuşmasının başında kısa bir geçmiş dönemlerin değerlendirmesini yaptı ve bu güne kadar Geyvespor’a hizmet edenlere teşekkür etti. Konuşmasında konu başlıkları ile ilgili açıklamalarda bulundu ve üyelerin görüşlerini aldı.

Yeni Dönem, Yeni Heyecan

Geyvespor’da genç ve spor sevdalısı arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz yeni yönetimle yakaladığımız bu sinerjiyi başarıya dönüştürüp tüm Geyve ile paylaşmak istediklerini ifade eden çiçeği burnunda başkan Erdinç TUNA; Geyvespor’un yabancısı değiliz. Genç ve içi spor sevgisi taşıyan arkadaşlarımızdan yaptığımız  yönetim  ile Geyvespor’da yeni bir soluk oluşturmaya çalıştık.Sezon öncesi gerçekleştireceğimiz etkin bir  çalışma dönemi ile yeni teknik sorumlu ve sporcu durumlarımızı gözden geçireceğiz. Transfer istenilen bölgelere kısa süre içerisinde oyuncu seçimlerimizi yaparak sezon öncesi güçlü bir Geyvespor imajı oluşturmak istiyoruz, dedi.

Şeffaflık İlkesi

Her ne kadar kendilerinin yönetim kurulu üyesi olsak da bu takımı 50 bin nufusa yaklaşan Geyveliler adına yönettiklerini ve ona göre de davranacaklarını ifade eden Başkan Tuna; bundan kimsenin şüphe duymamasını istiyorum.Şahşım olarak her platform’da şeffaf, paylaşımcı ilkemizden tüm kamuoyunda bahsedeceğim. Yani kısacası Geyveli spor sevdalısı hemşerilerimiz, bizlere her fırsatta hesap sorabilmeli, bizlerde bu hesabı verebilmeliyiz.

Geyvespor’un Adı Çok Konuşulacak

Başarının anahtarının azim olduğunu ifade eden Geyvespor Başkanı Erdinç TUNA, bizler önce niyet sonra azim ettik. Şimdiden söyleyebilirim.Bu takımın yeri 1. Amatör değil., Önümüzdeki sezon Geyvespor’un adı çok konuşulacak.Başarısızlıkta nasıl hep birlikte üzülüyorsak, başarıyı yakaladığımızda da hep birlikte sevineceğiz.” dedi.

Ramazan ayımızın son günlerinde çıktığımız bu yola, genç ve yüreğinde spor sevgisi taşıyan siz değerli arkadaşlarımla Geyvespor’a talip olduk. Değer bildiğimiz büyüklerimizin, esnaflarımızın ve iş adamlarımızın destekleriyle çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri muvaffak eylesin..

Bu şehrin takımı Geyvespor “Her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır”dedi.

Toplantı sonunda, gecenin anı fotoğrafları çekildi.

KAYNAK: http://geyvemedya.com/geyvesporda-yeni-sayfa/

GEYVESPOR YÖNETİM LİSTESİ

GEYVESPOR YÖNETİM LİSTESİ
1-Erdinç TUNA 11-Serkan AYVAZ 20-Uğur MERT
2-Ömer KAYAOĞLU 12-Ünal DEMİR 21-Murat ÖZKAN
3-Mehmet ÇAYLI 13-Ayhan SÖNMEZ 22-Alaaddin ŞENGÜL
4-Fehmi UYSAL 14-Kenan TUNA 23-Burak KARACA
5-Reyhan ŞAHİN 15-Namık CİHAN 24-Ömer KARAKUŞ
6-Metin AVCI 16-Adem TOP 25-Salim DEMİRKAN
7-Ömer YILMAZ 17-Yavuz SALMAN 26-Halil GÜL
8-İbrahim DEMİR 18-Alaaddin ÖZDİN 27-Hüsamettin ÇAĞLAR
9-Yusuf ERTÜRK 19-Yusuf YILDIZ 28-Erkan KARABULUT
10-Ali DEMİR
Anahtar Kelimeler: , ,