GEYVESPOR

Geyvespor’da keyifler Yerinde

13 Mart 2018, Salı, 12:17 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.081 kez okundu | 0 yorum
Köfteli Antrenman… Geyve Spor, yaklaşan şampiyonluk maçına hız kesmeden hazırlanıyor. Antrenmanlar adeta şenlik havasında geçmekte. Cengiz Hocanın çalışmalarına katılan sporcular gösterdikleri performansları ile hem güven vermekteler hem de şakaları ile renk katmakta. Maçlarında olduğu gibi,futbolcuları antrenmanlarında da yalnız bırakmayan ve onlara ağabeyliği ile güven veren Uğur Mert, son çalışmada arkadaşlarına sürpriz bir mangal parti hazırladı. […]

Köfteli Antrenman…

Geyve Spor, yaklaşan şampiyonluk maçına hız kesmeden hazırlanıyor.

Antrenmanlar adeta şenlik havasında geçmekte.

Cengiz Hocanın çalışmalarına katılan sporcular gösterdikleri performansları ile hem güven vermekteler hem de şakaları ile renk katmakta.

Maçlarında olduğu gibi,futbolcuları antrenmanlarında da yalnız bırakmayan ve onlara ağabeyliği ile güven veren Uğur Mert, son çalışmada arkadaşlarına sürpriz bir mangal parti hazırladı.

Kulüp Başkanı Erdinç Tuna desteklediği partiye gelerek hem çalışmaları izledi hem de şakaların esprilerin havada uçuştuğu mangalda futbolcuların motivasyonlarını yakından takip etti.

Tuna kısa açıklamasında; ” Futbolcu kardeşlerimizi şampiyonluğa kilitlenmiş görmek ve kararlı çalışmalarını izlemekten memnun oldum. İnşallah maç sonunda bizlere güvenenlere kupamızı hediye edeceğiz. Geyveli futbolseverleri maçımıza bekliyoruz.” Dedi.

KAYNAK: http://geyvemedya.com/geyvesporda-keyifler-yerinde/


Anahtar Kelimeler: ,