GEYVESPOR

Geyvespor’da Hedef şampiyonluk

27 Eylül 2014, Cumartesi, 10:39 | Futbol, Genel, Haberler | 1.050 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’da Hedef şampiyonluk Geyve Spor Yönetim Kurulu Üyeleri ve Geyve Spor’a gönül verenler, “Saygın Spor Kompleksi”nde bir araya geldi. Geyve Spor Kulüp Başkanı Neşet Çakır başkanlığında bir araya gelenler, sorunların çözümü ve diğer konularda görüşlerini belirtti. Geyve Spor Futbol Takımı Antrenörü Fikri Avcı, toplantıya katılanlara açıklamalarda bulundu. Avcı özetle şunları söyledi: ” Takım olarak zor […]

Geyvespor’da Hedef şampiyonluk

Geyve Spor Yönetim Kurulu Üyeleri ve Geyve Spor’a gönül verenler, “Saygın Spor Kompleksi”nde bir araya geldi.

Geyve Spor Kulüp Başkanı Neşet Çakır başkanlığında bir araya gelenler, sorunların çözümü ve diğer konularda görüşlerini belirtti.

Geyve Spor Futbol Takımı Antrenörü Fikri Avcı, toplantıya katılanlara açıklamalarda bulundu. Avcı özetle şunları söyledi: ” Takım olarak zor bir guruba düştük. Geyve Sporun gençler arasında cazibesi yok. Gençleri çekecek donanımımız yok. Futbol sahamız ve saha zemini çok kötü. Bu nedenle seyirci destek vermiyor. U-17 ve U-19 takımlarımız ve spor dalları çalışmalarımız devam ediyor. 2.5 yıldır emek veriyoruz, gençler gidiyor. Transfer yapmamız gerekiyor. Genel sorunlarımızın tümünü biliyoruz, inançlarımızdan bir şey kaybetmedik. Zamana ihtiyaç var.”

Geyve Spor Kulüp Başkanı Neşet Çakır toplantıya katılanlara, karşılaşılan sorunlar ve düşündükleri çözüm yolları ile ilgili bilgiler verdi . Çakır açıklamalarında şunları söyledi: ” İlçemizde 11 futbol takımı var. Geyve Spor için sahipsizlik var. Yönetime girenler, sorumluluk üstlenmiyor. Diğer ilçelerde sahiplenme var. Futbolu sevdirmenin yolunu bulmak zorundayız. Geyve Spor, Sakarya’da çeşitli dallarda tanınıyor. Her branşta takım var. İlçe Belediye Başkanımızdan ve İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden büyük destek gördük.11 Eylül 2014 te olağan üstü genel kurul yapacağız.”

Toplantıya katılanlar ise söz alarak görüşlerini ve önerilerini açıkladı. Önerilerden bazıları şöyle idi: ” Değişik organizasyonlar ile ekonomik destek aramalıyız..Değişik projeler üretmeli ve en kısa sürede hayata geçirmeliyiz..Geyve Spor’u Geyve’ye tanıtmalıyız..Düzenli gelir kaynakları bulmak zorundayız..”

KAYNAK:http://geyvemedya.com/geyvesporda-hedef-sampiyonluk/

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler: , ,