GEYVESPOR

Geyvespor’da Hedef BAL

28 Haziran 2018, Perşembe, 9:52 | Futbol, Genel, Haberler | 880 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’da Hedef BAL Geçtiğimiz sezonun şampiyon ekibi Geyvespor’un çiçeği burnunda yeni yönetimi yeni sezon öncesi çalışmalarına devam ediyor. Geyvespor yönetim kurulu gündem maddelerini görüşmek üzere Çetinkaya simit fırınında bir araya geldi.Mayıs ayında yapılan kongre sonrası yapılan çalışmalar ile sezonun açılması ve transfer konularının değerlendirildiği toplantıda önümüzdeki sezon Geyvelilere güzel ve zevkli bir maç keyfi yaşatmak […]

Geyvespor’da Hedef BAL

Geçtiğimiz sezonun şampiyon ekibi Geyvespor’un çiçeği burnunda yeni yönetimi yeni sezon öncesi çalışmalarına devam ediyor.

Geyvespor yönetim kurulu gündem maddelerini görüşmek üzere Çetinkaya simit fırınında bir araya geldi.Mayıs ayında yapılan kongre sonrası yapılan çalışmalar ile sezonun açılması ve transfer konularının değerlendirildiği toplantıda önümüzdeki sezon Geyvelilere güzel ve zevkli bir maç keyfi yaşatmak için her türlü çalışmanın yapılması kararlaştırıldı.

Hedef BAL

Geyvespor Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Tuna; İlçede Geyvespor’u sporsal anlamda hak ettiği yere getirmek için mücadelemizi sürdürüyoruz.Geçen sezon yaptığımız gayretlerin semeresini şampiyonluk ile taçlandırdık. Bu senede yine iddialı bir yönetim ve ekiple BAL hedefiyle ilçemize bu heyecanı yaşatmak istiyoruz, dedi.

Alt Yapı Başlıyor

Geyvespor’un kanayan yarası olan alt yapı eksikliğini gidermek  için Cumartesi günü Saygın Halı saha tesislerinde futbol okulumuzu açıyoruz. 70 e yakın miniğimiz başvurdu.Halen daha başvurular devam ediyor.Ailelerimize bizlere güvendikleri için teşekkür ediyoruz.

Forma Satışı

Geyvespor’a maddi destek anlamında şampiyonluk hatırası yazılı forma satışlarının başladığını ifade eden Başkan Tuna, Bunun Geyvespor için anlamı çok büyük.Buradan elde edeceğimiz gelirle beklide takımımıza 2-3 yeni transfer yapabileceğiz. Vatandaşlarımıza 100 TL bedel ile satılan formaları tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızdan temin edebilirsiniz, dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , ,