GEYVESPOR

Geyvespor’da Futbol Okulu Coşkusu

30 Haziran 2018, Cumartesi, 7:02 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.062 kez okundu | 0 yorum
Geyve’li miniklerin geleceğe hazırlanacağı futbol okulu açıldı. Geyve ilçesinde, 1.Amatör Liginden bu sezon Süper Amatör Lig’e çıkma başarısı gösteren Geyvespor’un futbol okulu açıldı. Beden Eğitimi öğretmeni/Antrenör-Futbolcu Barış Orman’ın antrenörlüğünü üstlendiği futbol okulunda, ilk etapta 2003-2010 arası 100 çocuk antrenmana çıktı. Saygın Halı saha tesislerinde ilk antrenmanına çıkan öğrencileri, aileler de saha kenarından ilgiyle izledi. Geyvespor […]

Geyve’li miniklerin geleceğe hazırlanacağı futbol okulu açıldı.

Geyve ilçesinde, 1.Amatör Liginden bu sezon Süper Amatör Lig’e çıkma başarısı gösteren Geyvespor’un futbol okulu açıldı.

Beden Eğitimi öğretmeni/Antrenör-Futbolcu Barış Orman’ın antrenörlüğünü üstlendiği futbol okulunda, ilk etapta 2003-2010 arası 100 çocuk antrenmana çıktı. Saygın Halı saha tesislerinde ilk antrenmanına çıkan öğrencileri, aileler de saha kenarından ilgiyle izledi.

Geyvespor alt yapı sorumlusu Barış Orman; Öğrencilerden, kendilerine sunulan imkanları iyi değerlendirmelerini isteyerek, “Sizin çok daha fazla imkanınız var. Ne yapıyorsanız aşkla, sevgiyle yapın. Her şeyden önce şunu unutmayın. Sadece futbol olarak değil, her anlamda siz bizim geleceğimizsiniz. O büyük formayı terletmek imkanı inşallah size de nasip olur.” değerlendirmesinde bulundu.

Geleceğin Messileri, Neymarları, Tuncayları, Aykutları hepiniz hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna;” Geyvespor camiası olarak şampiyonluğu yaşadıktan sonra hayalimiz olan futbol okulunu kurduk. Genç yaştaki sporcu kardeşlerimizin başta saygılı, temel değerlerimize bağlı ahlaklı birer birey ve sporcu olabilmesi için Beden Eğitimi Öğretmeni Barış Orman ile birlikte çok kısa sürede genç yıldızlar yetiştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Geyvespor olarak yıllardır alt yapı eksikliğini çekiyoruz. İşte bu nedenle Geyvespor Futbol Okulları’nda kendi göbeğimizi kendimizin kesme zamanı geldi, çattı.. Geyve futboluna yetenekli sporcular kazandırıp, Bu şehrin çocuklarına iyi bir eğitim vereceğiz. Futbolcudan önce insana önem veren vatana millete hayırlı evlatlar yetiştireceğiz.

Öncelikle futbol okulunun ilçemize ve minik yavrularımıza hayırlı olmasını diliyorum. Yeni sezon öncesi ise alt yapı okulu heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Geleceğimiz Çocuklarımız evlerde kısılıp kalmasınlar istiyoruz..

Geleceğimiz Çocuklarımız şu yüksek teknolojinin esiri olmasınlar istiyoruz..

Geleceğimiz Çocuklarımız spor yapsınlar, düşsünler, kalksınlar, çocuklarını güzel yaşasınlar istiyoruz..

Alt Yapı okulunun gerçekleşmesindeki desteklerinden dolayı Başta Geyve Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya olmak üzere, kapılarını bizlere açan Saygın Halı Saha Tesislerine teşekkür ediyoruz.

Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak eylesin. Allah çocuklarımıza hizmet eden tüm insanlara iyilikler versin..Futbol okulumuz Hayırlı Uğurlu olsun, dedi.

KAYNAK-Geyvemedya.comhttps://geyvemedya.com/geyvesporda-futbol-coskusu/