GEYVESPOR

Geyvespor’da Aziziye Hazırlığı

15 Mart 2017, Çarşamba, 8:12 | Futbol, Genel, Haberler | 767 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR’DA AZİZİYE HAZIRLIĞI 1.Amatör Futbol Ligi Yeşil Grup temsilcisi Geyvespor, iddiasını yitirmiyor. Karasu Aziziyespor maçına ise iddialı hazırlanıyor. AZİZİYE MAÇI 12 PUAN DEĞERİNDE Siyah beyazlı takımın antrenörü Fikret Avcı, lider Hendek Dereköyspor ile olan 3 puanlık farka rağmen şampiyonluk inadını yitirmediklerini belirterek, “3 maç kala lider ile olan puan farkı 3. Belki ona yetişemeyiz ama […]

GEYVESPOR’DA AZİZİYE HAZIRLIĞI

1.Amatör Futbol Ligi Yeşil Grup temsilcisi Geyvespor, iddiasını yitirmiyor. Karasu Aziziyespor maçına ise iddialı hazırlanıyor.

AZİZİYE MAÇI 12 PUAN DEĞERİNDE

Siyah beyazlı takımın antrenörü Fikret Avcı, lider Hendek Dereköyspor ile olan 3 puanlık farka rağmen şampiyonluk inadını yitirmediklerini belirterek, “3 maç kala lider ile olan puan farkı 3. Belki ona yetişemeyiz ama grup ikincilerinin ve üçüncülerinin Play Off’tan çıkma şansını da, en kötüsü bile olsa, en iyi averaja sahip 4.takım olmak istiyoruz. Karasu Aziziye, Akyazı Akın ve Karaaptiler Akınspor tam ensemizde. Onun için hataya gerek yok. Hele hele bu hafta. Çünkü 1 puan arkamızda tam gerimizde. Yenilmemiz durumunda hemen onlar bizi geçebilir hem de rakiplerimiz. Onun için ne yapıp tam 12 puan değerindeki bu maçı kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: ,