GEYVESPOR

Geyvespor’a Sponsor Desteği

1 Ekim 2013, Salı, 2:21 | Futbol, Genel | 1.138 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’a Sponsor Desteği İlçemizin adı ile temsil eden tek futbol takımı olan Geyvespor’a sponsor desteği sürüyor. Amatör Kulüpler İlçenin reklamıdır İlçelerin, beldelerin tanıtılmasında spor kulüplerinin önemi çok büyüktür.Kimsenin tanımadığı bir köyü, beldeyi,ilçeyi  futbol kulübü veya diğer spor branşının oluşturduğu  bir ekibi ile kolayca tanıyabilirsiniz. Amatör Spora sahip çıkılmalıdır İşte şirin ilçemizin adının yaşatıldığı ve Futbol […]

Geyvespor’a Sponsor Desteği

İlçemizin adı ile temsil eden tek futbol takımı olan Geyvespor’a sponsor desteği sürüyor.

Amatör Kulüpler İlçenin reklamıdır

İlçelerin, beldelerin tanıtılmasında spor kulüplerinin önemi çok büyüktür.Kimsenin tanımadığı bir köyü, beldeyi,ilçeyi  futbol kulübü veya diğer spor branşının oluşturduğu  bir ekibi ile kolayca tanıyabilirsiniz.

Amatör Spora sahip çıkılmalıdır

İşte şirin ilçemizin adının yaşatıldığı ve Futbol başta olmak üzere, basketbol, hentbol, voleybol ve karate branşlarında olmak üzere bir çok dalda mücadelesini sürdüren Geyvespor kulübümüz var.

İşte hiçbir gelir desteği olmayan  ancak İlçe, belde, köylerimizin tanıtımında  katkıları olan bu amatör spor kulüplerimizin  kararlı, azimli  ve başarılı bir şekilde spor mücadelelerini idame ettirebilmeleri için de sahip çıkılmaları gerekiyor.

Tuğra İnşaattan jest

İlçemizde İnşaat ve mütahhitlik hizmeti veren Tuğra İnşaat ta Geyvespor’a jest yaparak takımın eşofman ihtiyacını karşıladı.

Firma Genel Müd. Seyfettin YEL; Geyvesporun kendi  takımları olduğunu, bundan sonrada Geyvespor’un iyi günde kötü günde yanlarında olacağız dedi.

Yönetimden Teşekkür

Geyvespor yönetimi  futbol kulüplerine destekte bulunan firmalara jest yaparak sezonun ilk maçı olan Yıldırım spor maçında açılan bir pankart ile teşekkür etti.

Geyvespor Başkan Yard. Ömer Kayaoğlu; Geyvespor camiasının her geçen gün genişlediğini,oluşturduğumuz şeffaf yönetim anlayışı ile kulübümüze her ay bağışta bulunanlar olduğunu belirterek, bizlerden desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Murat kaya olmak üzere, tüm esnaflarımıza ve özellikle basın yoluyla iyi günde kötü günde her anımızda yanımızda olan Geyvemedya.com temsilcilerine teşekkür ediyorum dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com