GEYVESPOR

Geyvespor Yönetiminden Kaymakam Memiş’e Ziyaret

6 Eylül 2015, Pazar, 4:20 | Futbol, Genel, Haberler | 990 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Yönetiminden Kaymakam Memiş’e Ziyaret Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti. Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır, Geyvespor kulübü olarak hedeflerinin alt yapısı güçlü kendi sporcusunu kendisi yetiştiren bir kulüp olmanın yanı sıra sporcularımızın kalabileceği bünyesinde antrenman sahası olan sosyal bir spor kompleksi yapmak olduğunu ifade etti. […]

Geyvespor Yönetiminden Kaymakam Memiş’e Ziyaret

Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.

Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır, Geyvespor kulübü olarak hedeflerinin alt yapısı güçlü kendi sporcusunu kendisi yetiştiren bir kulüp olmanın yanı sıra sporcularımızın kalabileceği bünyesinde antrenman sahası olan sosyal bir spor kompleksi yapmak olduğunu ifade etti.

Sohbet ortamında geçen ziyarette Kaymakam Memiş,  ilçe takımlarının kendi bünyesinde ilerleyebilmesi için alt yapı çalışmalarının çok önemli olduğunu, alt yapısı zayıf takımların ileriye dönük başarı elde etmesinin zor olduğuna dikkat çekerken ilçe olarak futbol kulüplerine sahip çıkılması ve desteklenmesinin gerektiğini vurguladı.

Ziyeret sonunda spora her zaman destek olmaya çalışacağını ifade eden Kaymakam Memiş Geyvespor’a başarılar dileyerek kulüp yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür etti.

KAYNAK: Geyvemedya.com