GEYVESPOR

Geyvespor Yönetiminden Bilgilendirme Toplantısı…

2 Ağustos 2013, Cuma, 11:55 | Futbol, Genel, Haberler | 1.255 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Yönetiminden Bilgilendirme Toplantısı…   Geyvespor Başkanı Neşet Çakır Belediye Parkında düzenlediği toplantıda, sporcular – Geyvespora gönül verenler – Yön. Kur.Üyelerinden oluşan guruba yapılan faaliyetler konusunda bilgiler verdi. Çakır konuşmasında; takımın aldığı başarıları anlattı, İlçeye yakışan bir takım olması için neler yapılmalı konusunu açıkladı. Daha iyi bir sonuç için neler yapmalıyız? Bizlere nasıl yardımcı olursunuz? […]

Geyvespor Yönetiminden Bilgilendirme Toplantısı…

 

Geyvespor Başkanı Neşet Çakır Belediye Parkında düzenlediği toplantıda, sporcular – Geyvespora gönül verenler – Yön. Kur.Üyelerinden oluşan guruba yapılan faaliyetler konusunda bilgiler verdi.

Çakır konuşmasında; takımın aldığı başarıları anlattı, İlçeye yakışan bir takım olması için neler yapılmalı konusunu açıkladı. Daha iyi bir sonuç için neler yapmalıyız? Bizlere nasıl yardımcı olursunuz? Bizlere nasıl sahip çıkılmalıdır? sorularının cevapları konusunda açıklamalar yaptı.

Geyvespor Futbol Takımının Hocası Fikret Avcı açıklamasında şunları söyledi: “Toplantımıza geldiniz, bizlere inandınız ve sahip çıktınız sağolunuz. Bana inanan bu gençlere sahip çıkacağım. Geçmişte iyi topçular çıkarmış bir takımız, gelecektede iyi topçular neden çıkmasın? Bizlerden hemen iyi sonuçlar beklemeyin, geleceğe yatırım yapıyoruz. Yönetim olarak birlik içinde olmamız lazım. Sırayla her sorunu çözeceğimize inanıyorum.”