GEYVESPOR

Geyvespor yönetiminden Başkan Murat Kaya’ya Teşekkür Ziyareti..

27 Ağustos 2013, Salı, 4:13 | Futbol, Genel, Haberler | 1.152 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor yönetiminden Başkan Murat Kaya’ya Teşekkür Ziyareti.. Geyvespor yönetimi Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti. Geçen sezon grubunda şampiyon olarak 1. Amatör Ligine çıkan Geyvespor teknik ve idari yönetimi oluşturulan yeni kadroda desteklerini esirgemeyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarete katılan Başkan Neşet Çakır ;önümüzdeki dönemde 1. Amatör’de mücadele edeceklerini  teknik […]

Geyvespor yönetiminden Başkan Murat Kaya’ya Teşekkür Ziyareti..

Geyvespor yönetimi Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti.

Geçen sezon grubunda şampiyon olarak 1. Amatör Ligine çıkan Geyvespor teknik ve idari yönetimi oluşturulan yeni kadroda desteklerini esirgemeyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarete katılan Başkan Neşet Çakır ;önümüzdeki dönemde 1. Amatör’de mücadele edeceklerini  teknik yönetim ve futbolcularımız olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini yeni yapacağımız takviye futbolcularla sezona başlamayı arzuladıklarını bu süreçte de Belediye başkanımız Sayın Murat Kaya’ya  Takımımız Geyvespor’a vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

Başkan Kaya; İlçemizin adı Geyve’yi  temsil eden Geyvespor’un  her zaman yanında olacaklarını , spor da başarının alt yapıdan geçtiğini belirterek,  Geyvespor  alt yapısı altında yapılan yeni oluşum  çalışmalarından dolayı teknik ve idari yönetime teşekkür ederek yeni sezon öncesinde   başarılar diledi.

Erdinç TUNA-http://geyvemedya.com

geyvespor-yönetiminden-başkan-kayaya-teşekkür11