GEYVESPOR

Geyvespor Yönetiminden ASKF’ye Ziyaret

27 Ağustos 2017, Pazar, 2:32 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 864 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’un ASKF Ziyaretinde Gündem Geyve Stadı oldu.. Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyetin ziyaretleri devam ediyor. Tuna başkanlığındaki heyet, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette; ASKF genel Sekreteri ve Geyvespor eski başkanı Neşet Çakır’da hazır bulundu. Başkan Zımba ve Genel Sekreter Çakır’a Geyvespor atkılarını Kulüp Başkanı Erdinç Tuna […]

Geyvespor’un ASKF Ziyaretinde Gündem Geyve Stadı oldu..

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyetin ziyaretleri devam ediyor.

Tuna başkanlığındaki heyet, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette; ASKF genel Sekreteri ve Geyvespor eski başkanı Neşet Çakır’da hazır bulundu. Başkan Zımba ve Genel Sekreter Çakır’a Geyvespor atkılarını Kulüp Başkanı Erdinç Tuna taktı.

ASKF ziyaretinde konuşulan tek konu, Geyve İlçe Stadının yürekler acısı hali ve yaşanılan çözümsüzlük süreci idi.

Geyvespor’un çiçeği burnunda başkanı başkanı Tuna, Başkan Zımba’ya Sakarya ilçeleri arasındaki stadlar arasında en kötü durumda olan Geyve stadı ile alakalı bilgi verdi. Geyve’de gençliğe sporun sevdirilmesi ve halkın spor tesislerine çekilebilmesi adına ilçe stadının bu bölgeden muhakkak taşınması gerektiğini ifade eden Başkan Tuna yeni stad ile ilgili yaşanılan süreç, verilen vaadler ve halen bir sonucun elde edilememesinden dolayı duyduğu üzüntüyü ASKF Başkanı Zımba’ya aktardı.

Başkan Zımba;” Bu kadar büyük bir sorun olduğu konusunda geniş bir bilgim yoktu. Bundan sonra sizlerin bir hamisi gibi hareket ederek, en kısa sürede kesin bir sonuç almak için çalışacağıma söz veriyorum.” dedi.

Heyetin ikinci durağı “Sakarya İl Hakem Kurulu Başkanlığı” oldu. Başkan Özgür Aygün konuklarını kapıda karşıladı. Başkanı Tuna, Başkan Aygün’e de Geyve stadı ile amatör spor da yaşanılan sıkıntılar ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Aygün yardımlardan kaçınmayacağını ve çözüm için üzerine düşenleri yapacağını söyledi.

KAYNAK:Geyvemedya.com