GEYVESPOR

Geyvespor Yönetimi, “TIRSAN” ı Ziyaret Etti…

6 Eylül 2013, Cuma, 10:04 | Futbol, Genel, Haberler | 1.178 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Yönetimi, “TIRSAN” ı Ziyaret Etti… Geyvespor Başkanı Neşet Çakır ve Yön. Kur. Üyeleri; Ünal Demir ve Ömer Kayaoğlu, “Tırsan Yönetimi”ni ziyaret etti. Çakır ve beraberindekiler, “Tırsan” İnsan Kaynaklarından Sorumlu-Personel Müdürü Serdar Şahan ile görüştü. Görüşmede Geyvespor Başkanı Çakır; Geyvespor’un yaptığı çalışmalar konusunda bilgiler verdi. Kurulu spor takımları ve alınan sonuçlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. […]

Geyvespor Yönetimi, “TIRSAN” ı Ziyaret Etti…

Geyvespor Başkanı Neşet Çakır ve Yön. Kur. Üyeleri; Ünal Demir ve Ömer Kayaoğlu, “Tırsan Yönetimi”ni ziyaret etti.

Çakır ve beraberindekiler, “Tırsan” İnsan Kaynaklarından Sorumlu-Personel Müdürü Serdar Şahan ile görüştü.

Görüşmede Geyvespor Başkanı Çakır; Geyvespor’un yaptığı çalışmalar konusunda bilgiler verdi. Kurulu spor takımları ve alınan sonuçlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. İhtiyaçlar konusunda bilgiler verdi.

Ziyaret ile ilgili olarak Şahan açıklamasında: “Tırsan olarak sosyal faaliyetlere desteklerimiz devam etmektedir. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak amacı ile onları farklı spor dallarında geleceğe hazırlamayı hedefleyen çalışmalara tabiki yardımcı olacağız. Tespit edilen ihtiyaçlarınızın giderilmesi konusunda elimizden geleni yapmağa çalışacağız.” Dedi.

KAYNAK:http://geyvemedya.com/geyvespor-yonetimi-tirsan-i-ziyaret-etti/

GS ZİYARET.1