GEYVESPOR

Geyvespor Yönetim Kurulundan Açıklama

21 Kasım 2017, Salı, 6:45 | Futbol, Genel, Haberler | 859 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Yönetim Kurulundan Açıklama Değerli Geyveli sporseverler.. Geyvespor camiası olarak, Çaybaşıfuadiyespor maçı arasında amatör sporda asla istemediğimiz ve tasvip etmediğimiz bir takım olaylar yaşadık. Yaşanan bu olaylar sonrası Geyvespor camiası olarak toplanarak yaklaşık 3 saat süren yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Geçmişten bugünlere ilçede Geyvespor isminin bir marka olduğu ve bu ismin de her daim onurlu […]

Geyvespor Yönetim Kurulundan Açıklama

Değerli Geyveli sporseverler..

Geyvespor camiası olarak, Çaybaşıfuadiyespor maçı arasında amatör sporda asla istemediğimiz ve tasvip etmediğimiz bir takım olaylar yaşadık.

Yaşanan bu olaylar sonrası Geyvespor camiası olarak toplanarak yaklaşık 3 saat süren yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.

Geçmişten bugünlere ilçede Geyvespor isminin bir marka olduğu ve bu ismin de her daim onurlu bir şekilde taşınacağı ve kimsenin de bu isimden üstün olmadığı noktasında birleşilerek hocamız Fikret Avcı ile de görüşerek yollarımızı ayırma kararı aldık.

Geyvespor gençliğinde emekleri olan Fikret Avcı’ya bugüne göstermiş olduğu özverili çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur

Anahtar Kelimeler: , ,