GEYVESPOR

Geyvespor Yavuz’unu Unutmadı..

20 Kasım 2014, Perşembe, 2:01 | Futbol, Genel, Haberler | 1.169 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Yavuz’unu Unutmadı.. Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı ile futbolcular asansör kazasında yaralanan takımın genç oyuncusu Yavuz Eken’i Hastanede ziyaret ettiler. Geyve İmam hatip Lisesinde yaşanan asansör kazasından yaralanan ve tedavileri süren yaralılara ziyaretler sürüyor. Duygusal Anlar Önceki gün yaşanan ve 7 yaralının olduğu kazada Geyvespor’un başarılı futbolcusu Yavuz Eken’de yaralanmıştı. Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı […]

Geyvespor Yavuz’unu Unutmadı..

Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı ile futbolcular asansör kazasında yaralanan takımın genç oyuncusu Yavuz Eken’i Hastanede ziyaret ettiler.

Geyve İmam hatip Lisesinde yaşanan asansör kazasından yaralanan ve tedavileri süren yaralılara ziyaretler sürüyor.

Duygusal Anlar

Önceki gün yaşanan ve 7 yaralının olduğu kazada Geyvespor’un başarılı futbolcusu Yavuz Eken’de yaralanmıştı. Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı ile futbolcuların asansör kazasında yaralanan Yavuz Eken’i Hastanede ziyaret etmesi duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Futbolcuların tek, tek geçmiş olsun dileklerini ilettiği genç futbolcu Yavuz Eken, hepinize teşekkür ediyorum dedi..

Geçmiş Olsun

Geyvespor Antrenörü Fikret Avcı;  “ Geyve İmam Hatip Lisesinde meydana gelen elim kaza sonrası yaralanan kardeşimiz, öğrencimiz Yavuz Eken’i Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettik. Yavuz geçirdiği operasyon sonucu çok şükür durumu iyi .En kısa sürede iyileşmesini ve yeniden hem okuluna, hem Geyvespor camiasına dönmesi arzusundayız diyerek Geçmiş olsun dileklerini sundu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com