GEYVESPOR

Geyvespor u-17 Takımı Göz Dolduruyor

7 Aralık 2015, Pazartesi, 10:09 | Futbol, Genel, Haberler | 916 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor u-17 Takımı Göz Dolduruyor Geyvespor’un alt yapısını oluşturan U-17 futbol takımı göz dolduruyor. Sakarya 1. Amatör Futbol Ligi D Grub8nda mücadele eden Geyvespor , son senelerde Fikret Avcı hoca ile verdiği alt yapı çalışmalarının semeresini görmeye başladı. Geyvespor alt yapısını oluşturan U-17 futbol takımı yaklaşık 30 kişilik genç futbolcu kadrosu ile gece idmanlarına devam […]

Geyvespor u-17 Takımı Göz Dolduruyor

Geyvespor’un alt yapısını oluşturan U-17 futbol takımı göz dolduruyor.

Sakarya 1. Amatör Futbol Ligi D Grub8nda mücadele eden Geyvespor , son senelerde Fikret Avcı hoca ile verdiği alt yapı çalışmalarının semeresini görmeye başladı.

Geyvespor alt yapısını oluşturan U-17 futbol takımı yaklaşık 30 kişilik genç futbolcu kadrosu ile gece idmanlarına devam ediyor.

Geyvespor antrenörü Fikret Avcı;  4 senedir alt yapi çalışmalarının meyveleri olarak A takımımızda yarın oynayacağımız maça yedi tane   kendi alt yapımızdan yetiştirdiğimiz gençlerimiz ile çıkacağız. U-19 larda play-off’a kalan Geyvespor U-17 lerde de kalabalık genç kadrosuyla iddialı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyvespor-u-17-1-600x322

Anahtar Kelimeler: , , ,