GEYVESPOR

Geyvespor U-17 lerde görücüye çıkıyor..

4 Mayıs 2013, Cumartesi, 6:06 | Foto Galeri, Genel, Haberler | 1.097 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR U-17 LERDE GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR. Uzun zamandır eksikliği hissedilip bir türlü yapılamayan alt yapı çalışmaları sonunda tamamlanıp meyva’sını vererek ilk maç olan Kocaalispor maçı için hazırlıklar kadro’da eksik olmasına rağmen Antrenör Ahmet POLAT nezaretinde sürdürülüyor. Amatör veya profosyonel takımlarının hayatlarını idamesi için olmazsa olmazı olan alt yapı çalışmalarını Geyvespor’da tamamlayarak U-17 lerde ilk maçı olan […]

GEYVESPOR U-17 LERDE GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR.

Uzun zamandır eksikliği hissedilip bir türlü yapılamayan alt yapı çalışmaları sonunda tamamlanıp meyva’sını vererek ilk maç olan Kocaalispor maçı için hazırlıklar kadro’da eksik olmasına rağmen Antrenör Ahmet POLAT nezaretinde sürdürülüyor.

Amatör veya profosyonel takımlarının hayatlarını idamesi için olmazsa olmazı olan alt yapı çalışmalarını Geyvespor’da tamamlayarak U-17 lerde ilk maçı olan Kocaalispor maçına çıkmak için heyecanla çalışmalara devam ediyorlar.

Gençler havanın soğuk olmasına rağmen içlerindeki spor ve futbol aşkları ile hocaları Ahmet POLAT’ı pür dikkat dinleyerek ağabeylerinin yerlerine şimdiden gözü dikiyorlar.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 


Anahtar Kelimeler: , ,