GEYVESPOR

Geyvespor U-16 Futbol Takımına Yemek..

16 Nisan 2014, Çarşamba, 12:31 | Futbol, Genel, Haberler | 1.132 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor U-16 Futbol Takımına Yemek.. GEYVESPOR U-16 TAKIMI YEMEKTE BULUŞTU, Geyvespor  yönetimi U-16 Futbol takımının  futbolcularına Yıldırımspor maçı sonrası  yemek verdi. Yıllardır alt yapı sıkıntısı çeken Geyvespor bu sezon Antrenör Fikret Avcı nezaretinde oluşturduğu U-16 , U-17 , ve U-19 kadroları ile Geyvespor futbol takımının gelecekteki çekirdeğini oluşturuyor. U-16 liginde mücadele eden Geyvespor,  Yıldırımspor deplasmanından […]

Geyvespor U-16 Futbol Takımına Yemek..

GEYVESPOR U-16 TAKIMI YEMEKTE BULUŞTU,

Geyvespor  yönetimi U-16 Futbol takımının  futbolcularına Yıldırımspor maçı sonrası  yemek verdi.

Yıllardır alt yapı sıkıntısı çeken Geyvespor bu sezon Antrenör Fikret Avcı nezaretinde oluşturduğu U-16 , U-17 , ve U-19 kadroları ile Geyvespor futbol takımının gelecekteki çekirdeğini oluşturuyor.

U-16 liginde mücadele eden Geyvespor,  Yıldırımspor deplasmanından 1-1 lik bereberlikle ayrılırken oynadığı son 3 maçta 4 puan topladı.

Yıldırımspor maçı sonrası oynanan güzel futbol ve takımdaki her geçen günkü yükselen grafiği kutlamak için yemekte buluşan futbolcular Geleceğin Geyvespor’u biziz dediler.

Geyvespor Teknik sorumlusu Fikret Avcı; Geyvespor’un senelerdir eksikliğini çektiği alt yapıdan futbolcu sorununu inşallah oluşturmaya çalıştığımızı bu gençlerimizden çözeceğiz. Oynadığımız futbol maçlarının sayısı yükseldikçe futbolcularımızın da form grafiğinin yükseldiğini belirten Avcı;  bu gençlerimiz sayesinde önümüzdeki senelerde Geyvespor liglerde fırtına gibi esecek, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , , ,