GEYVESPOR

GEYVESPOR U 13 FUTBOL TAKIMI LİGE HAZIR

14 Mart 2019, Perşembe, 11:59 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 867 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR U 13 FUTBOL TAKIMI LİGE HAZIR U 13 Futbol liginde Arifiye Grubunda mücadele edecek olan Geyvespor’un U 13 yaş futbol takımı lig öncesinde hazırlıklarını tamamladı. Erdinç Tuna başkanlığında yeni bir ivme yakalayan ve kendi bünyesinde oluşturdukları alt yapı kadrosuyla her kategoride mücadele etmeye başlayan Geyvespor futbol takımı , Beden Eğitimi öğretmeni Barış orman sorumluluğunda […]

GEYVESPOR U 13 FUTBOL TAKIMI LİGE HAZIR

U 13 Futbol liginde Arifiye Grubunda mücadele edecek olan Geyvespor’un U 13 yaş futbol takımı lig öncesinde hazırlıklarını tamamladı.

Erdinç Tuna başkanlığında yeni bir ivme yakalayan ve kendi bünyesinde oluşturdukları alt yapı kadrosuyla her kategoride mücadele etmeye başlayan Geyvespor futbol takımı , Beden Eğitimi öğretmeni Barış orman sorumluluğunda alt yapı kadrosundan oluşan yeni U-13 kadrosuyla Arifiye grubunda mücadele edecek.

Geyvespor alt yapı sorumlusu Barış Orman; U-13 ligi öncesi 14 günlük Hazırlık aşamasında 11 antrenman ve Aslanspor, Taraklıspor ve Sakarya Tekspor olmak üzere 3 hazırlık maçı oynadık.Kondisyonerlik bilgilerim sayesinde sporcularımızı Genel kondisyon , Bireysel antrenmanlar ve branşa özgü çalışmalarla hazırladık. Büyük sahamızın olmayışı sorununu hazırlık maçları yaparak kapatmaya çalıştık. Takımımız lige %70 hazır durumda.Değerli Başkanım Erdinç Tuna liderliğinde altyapımız daha iyi konuma gelecek ve tesislerimizin yapılmasının ardından Türkiye’nin sayılı altyapılarından biri haline gelecektir. Allah çıktığımız bu yolda bizlere yardım etsin,dedi.

15 Mart 2019 Cuma günü başlayacak olan U-13 Arifiye grubunda  Geyvespor ile birlikte Arifiyespor, Erenlerspor, Taraklıspor, Pamukovaspor, Sakarya Akademispor, Tekspor, Sapanca Akademispor U-13 takımları yer alıyor.

Geyvespor ilk maçını (Yarın akşam) 15 Mart 2019 Cuma akşamı saat 20:00 de Erenlerspor ile Arifiye Kalcı sahasında oynayacak.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: , ,