GEYVESPOR

Geyvespor Trajik Günlerini Yaşıyor.

5 Mayıs 2013, Pazar, 4:01 | Futbol, Genel, Haberler | 952 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Trajik Günlerini Yaşıyor. Önceki sezon namağlup süper lige çıkarak zirve yapan  takımımız Geyvespor o günden bugüne düşüş trendini bir türlü değiştiremedi. Geçen hafta Karapürçekspor maçına çıkmayarak adeta ligde kalma şansını mucizelere bırakan Geyvespor bu haftaki Kışlaçayspor maçınada çıkmayarak 1. Amatöre’de veda etmiş oldu. Geyvespor deplasmanı için ilçemize gelen Kışlaçayspor lu futbolcular hakemlerin raporu neticesinde […]

Geyvespor Trajik Günlerini Yaşıyor.

Önceki sezon namağlup süper lige çıkarak zirve yapan  takımımız Geyvespor o günden bugüne düşüş trendini bir türlü değiştiremedi.

Geçen hafta Karapürçekspor maçına çıkmayarak adeta ligde kalma şansını mucizelere bırakan Geyvespor bu haftaki Kışlaçayspor maçınada çıkmayarak 1. Amatöre’de veda etmiş oldu.

Geyvespor deplasmanı için ilçemize gelen Kışlaçayspor lu futbolcular hakemlerin raporu neticesinde maçın iptal edilmesi ile Geyve Şehir Stadında  antrenman çalışması yaparak ilçemizden ayrıldılar.

Geşmişi ile övündüğümüz Geyvesporun bugünlerini sanki dünden gören büyüklerimizden Prof. Dr.Recep Tınar ile Fahri Ersavaş üstadımızın geçmişteki Geyvespor sohbetini sizlerle paylaşıyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , , , ,