GEYVESPOR

Geyvespor Tempoyu Arttırdı

27 Ağustos 2017, Pazar, 2:43 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler, Video Galeri | 928 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Tempoyu Arttırdı Sakarya. 1. Amatör futbol liginde şampiyonluk parolasıyla yeni sezona hazırlanan Geyvespor tempoyu arttırdı. 2017-2018 amatör futbol sezonuna yeni yönetim ile giren Geyvespor antrenmanlarına devam ediyor. Antrenör Fikret Avcı nezaretinde ilçe stadında haftada 4 idman ile hazırlanan Geyvespor’da teni transferler göz doldururken, gençlerde forma için büyük mücadele içerisine girdi. Geyvespor’un yeni yönetimininde antrenmanlarda […]

Geyvespor Tempoyu Arttırdı

Sakarya. 1. Amatör futbol liginde şampiyonluk parolasıyla yeni sezona hazırlanan Geyvespor tempoyu arttırdı.

2017-2018 amatör futbol sezonuna yeni yönetim ile giren Geyvespor antrenmanlarına devam ediyor. Antrenör Fikret Avcı nezaretinde ilçe stadında haftada 4 idman ile hazırlanan Geyvespor’da teni transferler göz doldururken, gençlerde forma için büyük mücadele içerisine girdi.

Geyvespor’un yeni yönetimininde antrenmanlarda yalnız bırakmadığı futbolcuların çalışma hırs ve azmi antrenör Fikret Avcı’nın da beğenisini topluyor.

Geyvespor Başkanı Erdinç TUNA; lig öncesi güzel bir ekip oluşturduk. Futbolcularım ile teknik ve idari yönetimime güveniyorum. Lig öncesi antrenmanlarımıza başladık. Bizlerde yönetim olarak antrenmanlarımıza katılarak futbolcularımıza destek olmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte yapacağımız hazırlık maçları sonrası lige hazır hale geleceğiz. Geyvespor bu sene oluşturduğu kaliteli ekibini güzel futbolu ile süsleyerek izleyenlere futbol keyfi yaşatıp adından çok söz ettireceğine inanıyorum, dedi.

KAYNAK-geyvemedya.com