GEYVESPOR

Geyvespor tarihinde ilk kez U-13 Liginde mücadele ediyor.

6 Mayıs 2013, Pazartesi, 10:56 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.784 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor tarihinde ilk kez U-13 Liginde mücadele ediyor. Geyvespor tarihinde ilk kez yer aldığı U-13 liginde grubun güçlü ekiplerinden Sakaryagücüspor’a mağlup oldu. Sakarya U-13 Grubunun en güçlü ve Türkiye finallerine gitmeye hazırlanan Sakaryagücüspor karşısında Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı futbolcuların hepsine  şans verdi. Geyvespor adına yenmenin yenilmenin hiç de önemli olmadığı bu maçta geçmiş dönemlerde […]

Geyvespor tarihinde ilk kez U-13 Liginde mücadele ediyor.

Geyvespor tarihinde ilk kez yer aldığı U-13 liginde grubun güçlü ekiplerinden Sakaryagücüspor’a mağlup oldu.

Sakarya U-13 Grubunun en güçlü ve Türkiye finallerine gitmeye hazırlanan Sakaryagücüspor karşısında Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı futbolcuların hepsine  şans verdi.

Geyvespor adına yenmenin yenilmenin hiç de önemli olmadığı bu maçta geçmiş dönemlerde yapılan yanlışlıklar ile A takımında bile top oynayacak futbolcu bulamadığımız günlere baktığımızda, bugün alt yapı noktasında gelinen noktayı asla küçümsememek gerekiyor.

Önümüzdeki sezonlarda A takımı oluşturacak bu kadroyu sporun her türlü bilgi ve becerileri ile eğittiğimizde başarı Geyvespor için çok da uzak değil diye gözüküyor.

Karşılaşmanın sonunda Geyvespor’un bir zamanlarının usta Ayaklarından Selçuk Yılmaz ile aynı dönemde beraber futbol oynayan Çetin Çal sohbet ederek eski günleri yad ettiler.

Birde hayatında ilk kez böyle bir sahada maça çıkan 2001-2002 doğumlu miniklerin maçını saat 14:00 gibi sıcağın en kuvvetli olduğu saatte oynatmanın izahını nasıl yaparlar, merak ediyorum..

Onuda ASKF yönetimine sormadan edemiyecem..

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com