GEYVESPOR

Geyvespor Söğütlü’den 3 Puanla Döndü.

5 Kasım 2018, Pazartesi, 9:49 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 705 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Söğütlü’den 3 Puanla Döndü. Süper Amatör grubunda zirve mücadelesi yapan Geyvespor 9 kişi kaldığı zorlu maçta Söğütlüspor’dan 3 puanı 3 golle aldı. A gurubunun iddialı ekiplerinden Geyvespor, Sapancaspor mağlubiyetinden sonra oynadığı 4 maçta aldığı dört galibiyet ile puanını 15 e çıkardı.Zor gergin ve her iki takım içinde stresli geçen karşılaşmada Geyvespor’dan iki, Söğütlüspor’dan bir […]

Geyvespor Söğütlü’den 3 Puanla Döndü.

Süper Amatör grubunda zirve mücadelesi yapan Geyvespor 9 kişi kaldığı zorlu maçta Söğütlüspor’dan 3 puanı 3 golle aldı.

A gurubunun iddialı ekiplerinden Geyvespor, Sapancaspor mağlubiyetinden sonra oynadığı 4 maçta aldığı dört galibiyet ile puanını 15 e çıkardı.Zor gergin ve her iki takım içinde stresli geçen karşılaşmada Geyvespor’dan iki, Söğütlüspor’dan bir futbolcu kırmızı kart gördü.

Karşılaşmanın başında erken gol bulan  Söğütlüspor, Geyvespor’un tüm oyun dengelerini bozdu.Maçın 5. Dakikasında Geyvespor ceza sahasına indirilen topu iyi takip eden Söğütlüspor’lu Salih şık bir rövaşata ile topu Geyvespor ağlarına gönderdi.İlk yarıda başka gol olmadı.

Geyvespor, İkinci yarıya daha kontrollü başladı. Karşılaşmanın 49. Dakikasında Söğütlüspor kalecisi Coşkun’ın ceza sahası dışında topu eli ile çelmesine maçın orta hakemi Erkan Engin direk kırmızı kart gösterdi. Bu fırsatı iyi değerlendiren Geyvespor, iki dakika sonra maçın 51. Dakikasında Uğur ile beraberliği yakaladı.Stresli ve adrenalini yüksek maçta oyunu kontrol altına alan Geyvespor maçın 66. Dakikasında Berat’ın verdiği ara pası iyi değerlendiren Uğur’un şık vuruşu ile ikinci golünü buldu. Galibiyet golü ile iyice gerilen maçın 84 ve 87. Dakikalarında Geyvespor’dan Berat ile Kemal kırmızı kart gördü.Bu dakikalardan sonra Geyvespor sahada 9 kişiyle mücadele etti.

Maçın son anlarında perdeyi Geyvespor’un santroforu Sezer kapadı. 90+1 de verilen ara pasını iyi değerlendiren Sezer, topu Söğütlüspor ağları ile buluşturarak Geyvespor2un 3. Golünü kaydetti.Maçın bitiş düdüğü ile Geyvespor’lu futbolcular büyük sevinç yaşayarak, galibiyeti Geyvespor seyircisiyle paylaştı.

Maç sonrası Geyvespor yönetim kurulu üyesi Avukat Kenan Tuna tarafından Karaçam Köfteci Ahmet’te Geyvespor’lu futbolculara galibiyet yemeği verildi.

SAHA:Söğütlü

SÖĞÜTLÜSPOR:Coşkun, Mustafa, Oğuz, Selahattin, Abdurrahman, Fatih, Muhammet, Taha, Salih, Eyüp, Eren

ANT:Fevzi Çapkınlar

GEYVESPOR:Onur, Erdem, Cenk, Uğur (Gürkan), Alper, Kemal, Berat, Ali, Tuncay (Batuhan), Burak (Selçuk), Sezer

ANT:Murat Yıldırım

SAHA:Söğütlü

SÖĞÜTLÜSPOR:Coşkun, Mustafa, Oğuz, Selahattin, Abdurrahman, Fatih, Muhammet, Taha, Salih, Eyüp, Eren

ANT:Fevzi Çapkınlar

GEYVESPOR:Onur, Erdem, Cenk, Uğur (Gürkan), Alper, Kemal, Berat, Ali, Tuncay (Batuhan), Burak (Selçuk), Sezer

ANT:Murat Yıldırım

KAYNAK: https://www.geyvemedya.com/geyvespor-sogutluden-3-puanla-donuyor/