GEYVESPOR

Geyvespor Şampiyonluk Kupasını Aldı..

2 Temmuz 2013, Salı, 11:39 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.259 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Şampiyonluk Kupasını Aldı.. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Erenler Stadı’nda düzenlenen törenle 1. Amatör Küme’ye yükselen takımlara kupalarını verdi. Geyve Boğazı Grubunda şampiyon olan Geyvespor şampiyonluk kupasını Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu’nun elinden aldı.   Kulüplerin ve futbolseverlerin büyük ilgi gösterdiği törende konuşan Başkan Toçoğlu, “Başarılı bir sezon geçirerek kupalarına kavuşan tüm takımları […]

Geyvespor Şampiyonluk Kupasını Aldı..

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Erenler Stadı’nda düzenlenen törenle 1. Amatör Küme’ye yükselen takımlara kupalarını verdi.

Geyve Boğazı Grubunda şampiyon olan Geyvespor şampiyonluk kupasını Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu’nun elinden aldı.

 

Kulüplerin ve futbolseverlerin büyük ilgi gösterdiği törende konuşan Başkan Toçoğlu, “Başarılı bir sezon geçirerek kupalarına kavuşan tüm takımları tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak amatör spora destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,  Erenler’de 1. Amatör Küme’ye yükselen Geyvespor’dan başka Sarıcalar, Acıelmalık, Budaklar,  Karasu Kültür Gençlik, Fırtına Gençlerbirliği ve Yağcılarspor takımlarınada şampiyonluk  kupalarını takdim etti.

Centilmenliğin Önemi
Kulüplerin ve futbolseverlerin büyük ilgi gösterdiği törende konuşan Başkan Toçoğlu, centilmenliğe vurgu yaptı. Toçoğlu, “Spor barış ve kardeşlik içerisinde yapıldığı zaman anlam kazanır. Centilmenlik her zaman daha önemlidir. Başarılı bir sezon geçirerek kupalarına kavuşan tüm takımları tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak amatör spora destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi. Başkan Toçoğlu sezonu başarıyla tamamlayan takımlara törenle kupalarını teslim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. ASKF Başkanı Hüseyin Kama ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu sporun ve sporcunun her zaman yanında. Bizlere çok anlamlı ve büyük destek veriyor. Kendilerine minnettarız. Çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com