GEYVESPOR

Geyvespor ŞAMPİYON!!!!!!!!!!!

10 Haziran 2013, Pazartesi, 12:27 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.705 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor ŞAMPİYON!!!!!!!!!!! Geyvespor Bağlarbaşıspor’u 6-0  yenerek ligin bitmesine 1 hafta kala şampiyonluğuna ilan etti. Süper Amatör  Liginde başlayan kara günler ile önce 1.nci sonra 2. Amatörde soluğu alan Geyvespor oluşturulan yeni kadro ile çıktığı ilk sezonunda bitime 1 hafta kala grubunda şampiyon olarak 1. Amatör Ligine çıktı. Maçın başlaması ile oyun hakimiyetini ele alan Geyvespor […]

Geyvespor ŞAMPİYON!!!!!!!!!!!

Geyvespor Bağlarbaşıspor’u 6-0  yenerek ligin bitmesine 1 hafta kala şampiyonluğuna ilan etti.

Süper Amatör  Liginde başlayan kara günler ile önce 1.nci sonra 2. Amatörde soluğu alan Geyvespor oluşturulan yeni kadro ile çıktığı ilk sezonunda bitime 1 hafta kala grubunda şampiyon olarak 1. Amatör Ligine çıktı.

Maçın başlaması ile oyun hakimiyetini ele alan Geyvespor 19.Dakikada Kerem, 25. Dakikada Yunus, 39.Dakikada Engin ve 42. Dakikada penaltıdan olmak üzere Gökhan’ın golü ile ilk yarıyı 4-0 önde kapadı.

2. yarıyada hızlı başlayan ev sahibi ekip, 47. Dakikada Engin 71. Dakikada kadirin attığı goller ile kaşılaşmadan 6-0 şampiyon olarak ayrıldı.

Bağlarbaşıspor kalecisi Mutlu yaptığı kurtarışlar ile takımını farklı mağlubiyetten kurtardı.

Maç sonu futbolcuların sevinç gösterilerine şahit olunurken, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya soyunma odasını arayarak futbolcu ve teknik yönetimi gösterilen başarıdan dolayı kutlayarak, futbolcularımın gözlerinden öpüyorum dedi.

Geyvemedya.com ailesi olarak Geyvespor futbolcu ve teknik yönetimini  yürekten kutluyor, 1.Amatörde başarılar diliyoruz..

 

Stat:Geyve

Hakemler:Mehmet Çelik*** R.utku Kocael*** Z.Erdem Şen***

Geyvespor:Ümit*** Samet*** Yunus*** Mehmet*** Emirhan*** Mustafa*** Engin*** Yavuz*** ( Kadir***) Uğur*** Gökhan*** (Recep***) Kerem*** ( Hakan*** )

Antrenör :Fikret Avcı

Bağlarbaşıspor:Mutlu** Eren* Hüseyin* Özkan* hasan* Ahmet* Emre* Serdar* Emre* Ender* Cihat

 Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 


Anahtar Kelimeler: