GEYVESPOR

Geyvespor Kupasını Başkana Sundu…

6 Mayıs 2015, Çarşamba, 12:46 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.814 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Kupasını Başkana Sundu… Geyve spor Yönetimi ve sporcular, Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret ederek, katıldıkları “Hüseyin Kama Turnuvası”nda kazandıkları şampiyonluk kupasını kendisine sundu. Geyve spor Kulüp Başkanı Neşet Çakır ziyarette yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Rahmetli Yöneticimiz; Hüseyin Kama adına düzenlenen turnuvaya 8 takım katıldı. İlk rakibiz Pamukova spor idi sahaya çıkmadı hükmen galip […]

Geyvespor Kupasını Başkana Sundu…

Geyve spor Yönetimi ve sporcular, Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret ederek, katıldıkları “Hüseyin Kama Turnuvası”nda kazandıkları şampiyonluk kupasını kendisine sundu.

Geyve spor Kulüp Başkanı Neşet Çakır ziyarette yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Rahmetli Yöneticimiz; Hüseyin Kama adına düzenlenen turnuvaya 8 takım katıldı. İlk rakibiz Pamukova spor idi sahaya çıkmadı hükmen galip geldik. Daha sonra, yarı finaldeki rakibimiz Kaynarca spor idi. 16-17 yaşlarındaki genç kadromuzla mücadele ettik. Berabere kaldık, penaltı atışları sonunda 4-3 galip geldik. Finalde Hacımercan spor ile mücadele ettik.16.dk gol yedik, santra sonunda beraberlik golünü lazandık. 83. dk attığımız gol ile maçı 2-1kazandık. Sporcularımız çok beğenildi. Önümüzdeki yıl da bu sporcularımız ile mücadele etmeye devam edeceğiz. bu kardeşlerimiz ile U-16 ve U-17 lerde de mücadele ediyoruz ve playoff a çıktık. Mücadelemiz devam edecektir.”

Başkan Murat Kaya kısa konuşmasında; “Başarılarınızı yürekten kutluyorum. Desteklerimiz elbette devam edecektir. Büyükşehir destekli yaz spor okulları açıyoruz. Sporu teşvik etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tekrar tebrik ediyorum. Kupanız hayırlı olsun.” Dedi.

Başkan Kaya sporculara görüşme sonunda hediyeler dağıttı