GEYVESPOR

Geyvespor Hükmen Galip

2 Mayıs 2015, Cumartesi, 5:20 | Futbol, Genel, Haberler | 1.094 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Hükmen Galip Geyvespor U-16 futbol takımı maçı hükmen aldı. Sakarya U-16 Futbol liginde Geyve şehir stadında oynanan maçta Serdivanspor takımı sahadan çekilince Geyvespor hükmen galip geldi. Alınan bilgilere göre Geyve’de oynanan maçta rakip takım Serdivanspor’u adeta sahasına hapseden Geyvespor, Serdivanspor antrenörü Günay Uçar’ın sahanın dışında bir yerde lastik yakılmasını mazeret gösterip takımı sahadan çekmesi […]

Geyvespor Hükmen Galip

Geyvespor U-16 futbol takımı maçı hükmen aldı.

Sakarya U-16 Futbol liginde Geyve şehir stadında oynanan maçta Serdivanspor takımı sahadan çekilince Geyvespor hükmen galip geldi.

Alınan bilgilere göre Geyve’de oynanan maçta rakip takım Serdivanspor’u adeta sahasına hapseden Geyvespor, Serdivanspor antrenörü Günay Uçar’ın sahanın dışında bir yerde lastik yakılmasını mazeret gösterip takımı sahadan çekmesi sonucu karşılaşmadan hükmen galip ayrıldı.

Geyve’de Bir Garip Olay

Geyvespor ile Serdivanspor maçı oynanırken saha ile alakası olmayan bir yerde roman vatandaşlar bölge temizliği yaptıkları yerde lastik yaktılar. Bunu görüp kızan Serdivanspor antrenörü Günay Uçar maçın orta hakemine bu maç oynanmaz, maçı tatil et diye çıkışta bulundu. Ancak maçın orta hakemi karşılaşmayı devam ettirdi. Tam bu olayların devam ettiği anda Geyvespor Poyraz’ın ayağından attığı gol ile 1-0 öne geçti. Bunun üzerine sinirlenen Serdivanspor Antrenörü Günay Uçar hakeme kızarak Serdivanspor takımını sahadan çekti.

Sevincin Güzelliği Kadar Mağlubiyetin Olgunlugu da olmalıdır

Yaşanan olaylar sonrası Geyvespor Teknik sorumlusu Fikret Avcı; Geyve ilçemize gelen tüm takımlara Geyve’ye yakışır şekilde misafirperver bir şekilde davranmalarına rağmen “Biz bu ateşi yakanları biliyoruz diye maksatlı ve kinayeli konuşan Serdivanspor teknik yönetimine şaşkınlıkla bakıyor ve kınıyoruz.

Avcı; Biz Geyve’de vitrin oluşturalım vitrini güzellikle dolduralım diye uğraşı, emek verdiğimiz spor camiamızda kısır çekişmelerin ve değişik düşüncelerin dışında olmak istiyoruz. Galibiyet sevincinin güzelliği kadar mağlubiyet olgunluğu da olmalıdır diyen Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı adeta amatör sporun özetini çıkardı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com