GEYVESPOR

Geyvespor Hendek Dereköyspor’u 3-0 mağlup etti.

14 Ekim 2013, Pazartesi, 5:36 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.562 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’un bayram çoşkusu Geyvespor, Hendek Dereköyspor karşısında attığı 3 gol ile 3 puanı aldı. Maça her iki takımda temkinli başladı.Orta saha mücadelesi şerklinde geçen karşılaşmanın 30. Dakikasında Geyvespor’lu Kerem ceza Sahası yayında buluştuğu topu bir sağa, bir sola çevirdikten sonra şık bir vuruşla Hendek Dereköyspor kalecisi Mustafa’nın sağından ağlarla buluşturdu.1-0 Maçın ilk yarısı Geyvespor’un 1-0 […]

Geyvespor’un bayram çoşkusu

Geyvespor, Hendek Dereköyspor karşısında attığı 3 gol ile 3 puanı aldı.

Maça her iki takımda temkinli başladı.Orta saha mücadelesi şerklinde geçen karşılaşmanın 30. Dakikasında Geyvespor’lu Kerem ceza Sahası yayında buluştuğu topu bir sağa, bir sola çevirdikten sonra şık bir vuruşla Hendek Dereköyspor kalecisi Mustafa’nın sağından ağlarla buluşturdu.1-0

Maçın ilk yarısı Geyvespor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

2. Yarıyada iyi başlayan, ayağa top yapan ekip Geyvespor oldu.63.Dakikada günün adamı Kerem yine güzel bir vuruşla takımın ve kendinin 2. Golünü kaydetti.

Gol’den sonra sinirlenen ve oyundan kopan Hendek Dereköysporlu futbolcular,maçın 65. Dakikasında  kenar yönetiminden sorumlu Aydın Zaydolu’nun hakemlere ve oyuna müdahale etmesi sonucu yan hakemin uyarması ile maçın orta hakemi Fatih Çakıroğlu tarafından  tarafından oyun dışına çıkarıldı.

Geyvesporlu Furkan girdiği ikili mücadele sonucunda 78. Dakikada  sakatlanarak oyun dışına alındı.

Karşılaşmanın uzatma dakikalarında 90+2 de Geyvespor’lu Engin maçın skorunu belirleyen 3. Golü kaydetti.

Stad: Geyve

Hakemler:Fatih ÇAKIROĞLU, Sercan DİLDAR, Yiğit UĞUR

Geyvespor: Çoşkun, İrfan, Furkan ( Emre ), Tolga, Niyazi, Engin, Fatih, Mustafa,  Kerem ( İbrahim ), Emre, Yavuz ( Enis )

Antrenör:Fikret AVCI

 

Hendek Dereköyspor: Mustafa, Hakan, Murat, Kayhan, Ziya, Onur, Sezgin, Furkan, Rıdvan (Tayfur),  Yavuz, Cengiz

Antrenör:Mehmet TEKİN

KAYNAK: http://geyvemedya.com/

MAÇIN DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ