GEYVESPOR

Geyvespor hazırlık maçında Kışlaçayspor’u 3-2 mağlup etti.

8 Ocak 2014, Çarşamba, 2:01 | Futbol, Genel, Haberler | 1.314 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR’dan LİG ARASINDA HAZIRLIK MAÇI Geyvespor hazırlık maçında Kışlaçayspor’u 3-2 mağlup etti. Amatör liglere verilen ara tatili iyi değerlendiren takımlar hazırlık maçlarına devam ediyor. Geyvespor’un   Kışlaçayspor’u 3-2 mağlup ettiği hazırlık maçın da askerden dönen Yasir attığı 3 gol ile hartrick yaptı. Erenler suni çimde oynanan ve lig arasını iyi değerlendirmeye çalışan iki takımın  mücadelesinde […]

GEYVESPOR’dan LİG ARASINDA HAZIRLIK MAÇI

Geyvespor hazırlık maçında Kışlaçayspor’u 3-2 mağlup etti.

Amatör liglere verilen ara tatili iyi değerlendiren takımlar hazırlık maçlarına devam ediyor.

Geyvespor’un   Kışlaçayspor’u 3-2 mağlup ettiği hazırlık maçın da askerden dönen Yasir attığı 3 gol ile hartrick yaptı.

Erenler suni çimde oynanan ve lig arasını iyi değerlendirmeye çalışan iki takımın  mücadelesinde gülen taraf Geyvespor oldu.

Her iki takımında zaman zaman üstün oynadığı karşılaşma sonunda Geyvespor Teknik direktörü Fikret Avcı; Lig arasını iyi değerlendirmek için hazırlık maçı yaptıklarını, Kışlaçayspor karşısında takımının oyunundan ve alınan galibiyetten memnun olduğunu, Ligin 2. Yarısına Yıldırımspor maçı ile başlayacaklarını kendilerinin için ilk iki maçın çok önemli olduğunu vurgulayarak oynanacak iki maç sonrası oyun ve puan durumuna göre takımımızda radikal değişikliklerin yapılabileceğini belirtti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com