GEYVESPOR

Geyvespor, Halk Oyunlarında Sakaryayı Temsil Edecek..

19 Mart 2019, Salı, 10:34 | Diğer, Foto Galeri, Genel, Haberler | 1.041 kez okundu | 0 yorum
Halk Oyunları Sona Erdi Halk Oyunları Sona Erdi Atatürk Spor Kompleksinde düzenlenen Halk Oyunları İl Birinciliğinde Geyve Spor Kulübü, Balıkesir yöresi oyunu ile birinci oldu. Son dönemde başarılı çalışmalara imza atan Geyvespor kulübü futbol dışındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.Geyvespor kulübümüz Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Sakarya İl Birinciliği yarışmalarına  Geyve Yöresi ve Balıkesir yöresiyle yarışmaya […]

Halk Oyunları Sona Erdi

Halk Oyunları Sona Erdi Atatürk Spor Kompleksinde düzenlenen Halk Oyunları İl Birinciliğinde Geyve Spor Kulübü, Balıkesir yöresi oyunu ile birinci oldu.

Son dönemde başarılı çalışmalara imza atan Geyvespor kulübü futbol dışındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.Geyvespor kulübümüz Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Sakarya İl Birinciliği yarışmalarına  Geyve Yöresi ve Balıkesir yöresiyle yarışmaya katıldı.

Atatürk Spor Kompleksinde düzenlenen Halk Oyunları İl Birinciliğinde Geyve Spor Kulübü, Balıkesir yöresi oyunu ile birinci oldu. Geyve Spor Kulübü İkinci takımı ise, Geyve Yöresi oyunu ile ikinci oldu.

Gönüllerin Şampiyonu ise Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Öğrencileri oldu. Özel Öğrenciler, Zeybek oyunu ile alkış aldılar. Halk oyunları İl Birinciliğine katılan ekiplere ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Salman, Halk Oyunları İl Temsilcisi Neşet Çakır takdim etti.

Geyvespor Halk oyunları ekibi Zonguldak’ta yapılacak Grup yarışmalarında Sakarya ilimizi temsil edecek. Halk oyunları ekibi gurup yarışmaları için Antrenör Serdal Ağaç nezaretinde çalışmalarına başladı. Hedefin Türkiye finali olduğu belirtildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com