GEYVESPOR

Geyvespor Galibiyet ile Başladı… ( 2 – 1 )

3 Ekim 2016, Pazartesi, 8:56 | Futbol, Genel, Haberler | 958 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Galibiyet ile Başladı… ( 2 – 1 ) Geyvespor, ilk maçını galibiyet ile kazanmanın morali ile başladı maç takvimine. Gençlerden oluşan bir takım olmanın avantajını kullanmakta zorlandılar. Yan toplarda umulan performans yakalanamadı. Rakip kale önünde yakalanan 4 değerli pozisyon değerlendirilemedi. Hayreddinspor, fiziksel üstünlüğünü kabul ettiremedi. Rakip kale önünde pozisyonları harcadılar. Yan toplarda başarılı olmalarına […]

Geyvespor Galibiyet ile Başladı… ( 2 – 1 )

Geyvespor, ilk maçını galibiyet ile kazanmanın morali ile başladı maç takvimine. Gençlerden oluşan bir takım olmanın avantajını kullanmakta zorlandılar. Yan toplarda umulan performans yakalanamadı. Rakip kale önünde yakalanan 4 değerli pozisyon değerlendirilemedi.

Hayreddinspor, fiziksel üstünlüğünü kabul ettiremedi. Rakip kale önünde pozisyonları harcadılar. Yan toplarda başarılı olmalarına rağmen, orta sahadan rakip kaleye ulaşmaya çalıştılar. Yorgunluklarını yerde biraz fazla yatarak gidermeye çalıştılar.

Maçın en güzel görüntüsü; Maç başlamadan önce AK parti Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç’un hakemlere hayırlı olsun çiçeği vermesi ve Geyvespor Kaptanı Coşkun’un rakip takım kaptanına hayırlı olsun çiçeği vermesi oldu.

Pamukova İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Atmaca ve Geyve eski İlçe Gençlik Spor Müdürü Yusuf Yıldız Geyvespor soyunma odasına giderek Teknik Direktör Fikret Avcı ya başarılar diledi.

Yer: Geyve Şehir Stadı

Geyvespor:

Coşkun, Atanur, Yusuf, Muharrem Ziya, Ahmet, Muharrem Efe, Batuhan, Ömer Faruk, Yasin, Yunus Emre,Emre.
( Mücahit-M Salim-Muhammet-Beytullah-İrfan-Soner-Muhammet )

Goller: 1. (15. dk. Ahmet Burak) 2. (P)(82.dk Y Emre.)

Hayrettinspor:

Suat, Yalçın, Ceyhun, Beytullah, Burak, Erol, İbrahim, Emrecan, Ali İhsan, Tahsin, Bekir.

( Uğur-İsmail-Ceyhun-Şevket-Semih-İrfan-Muhammet)

Gol: 1.(45.dk İbrahim Şahin)

KAYNAK: http://geyvemedya.com/geyvespor-galibiyet-ile-basladi-2-1/

 

Anahtar Kelimeler: , ,