GEYVESPOR

Geyvespor Futbol okulu kayıtları başladı.

5 Mayıs 2013, Pazar, 4:23 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.123 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Futbol okulu kayıtları başladı. Futbolun olmazsa olmazı olan alt yapının Geyvespor adına atılan ilk adımlarından olan Futbol okulunda kayıtlar başladı. Geyve Gençliğinin ve Geyve Sporun geleceğini yeniden kurgulanmasındaki ilk adım olan Geyve Spor Futbol Okulu kayıtları 19.11.2012 Pazartesi günü Yılmaz Pastanesi üzerinde bulunan Geyve Spor Futbol Okulları Kayıt Bürosunda başladı. İlk günden itibaren yoğun […]

Geyvespor Futbol okulu kayıtları başladı.
Futbolun olmazsa olmazı olan alt yapının Geyvespor adına atılan ilk adımlarından olan Futbol okulunda kayıtlar başladı.

Geyve Gençliğinin ve Geyve Sporun geleceğini yeniden kurgulanmasındaki ilk adım olan Geyve Spor Futbol Okulu kayıtları 19.11.2012 Pazartesi günü Yılmaz Pastanesi üzerinde bulunan Geyve Spor Futbol Okulları Kayıt Bürosunda başladı.

İlk günden itibaren yoğun bir katılımın gözlendiği Geyvespor futbol okulu için antrenmanlar Antrönör Fikret AVCI yönetiminde Saygın Halı Saha Tesislerinde Her Hafta Cumartesi – Pazar günleri yapılacak.

Geyvespor Futbol Okulu sorumlusu Fikret Avcı; Geçmişte olması gereken ancak bir türlü gerçekleştirilemeyen Geyvespor futbol okulunu yeni yönetiminde desteği ile başlatmış bulunuyoruz. Doğum tarihi 1998-2003 arası olan futbol meraklısı minik ve gençlerimizi Geyvespor futbol okuluna bekliyoruz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , , , ,