GEYVESPOR

Geyvespor Futbol Okulu Çalışmalara Başladı..

5 Mayıs 2013, Pazar, 4:31 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.245 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor futbol okulu çalışmaları bugün gerçekleşen törenle başladı. 8 – 14 yaş arası yaklaşık 60 öğrenciyle start alan Futbol Okulu açılış törenine Geyvespor Futbol Kulübü Başkanı Neşet Çakır , Başkan Yardımcısı Erdinç Tuna ile birlikte Erkan Karabulut, Alaattin Özdin, Ünal Demir, Faik Şenol’un yanı sıra yanı sıra minik öğrencilerin aileleri katıldı. Hedefimiz, topluma yararlı bireyler […]

Geyvespor futbol okulu çalışmaları bugün gerçekleşen törenle başladı.

8 – 14 yaş arası yaklaşık 60 öğrenciyle start alan Futbol Okulu açılış törenine Geyvespor Futbol Kulübü Başkanı Neşet Çakır , Başkan Yardımcısı Erdinç Tuna ile birlikte Erkan Karabulut, Alaattin Özdin, Ünal Demir, Faik Şenol’un yanı sıra yanı sıra minik öğrencilerin aileleri katıldı.

Hedefimiz, topluma yararlı bireyler yetiştirmek

Hedeflerinin öncelikle topluma yararlı bireyler yetiştirmek olduğunu kaydeden Geyvespor Kulübü Başkanı Neşet Çakır; Geyvespor Futbol okulu olarak miniklerimizin toplumda yetişmesi ve kendi kendine yeterli bir seviyeye gelebilmesi konusunda eğitim vermeye devam edeceklerini, ailelerin Geyvespor Futbol Okuluna güvenmelerini istedi. Hocamız Fikret Avcı ile yeni döneme hazır olduklarını belirten Başkan Çakır ; Yeni öğrencilerimizle sağlıklı bireyler, topluma yararlı öğrenciler yetiştirip Geyvespor’un önümüzdeki dönemlerde kalıcı ve faydalı futbolcular kazandırma amacında olduklarını belirterek futbol okulu konusunda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

Eğitim küçük yaşlarda başlıyor

Geyvespor Başkan Yardımcısı Erdinç TUNA; Sporsal faaliyetlerde başarıda alt yapının önemine değinerek; Geyvespor ilçemiz adına sporsal konuda en büyük markadır.Bunun bilinci ile sporsal eğitimin küçük yaşlarda başladığından Geyvespor Kulübü yönetimi, olarak alt yapıya çok önem verdiklerini belirtti. Burada eğitim alan öğrencilerimiz öncelikle Geyvespor’un daha sonraları ise sabırla uzun sürekli çalışma ile geleceğin birer futbol yıldızı adayı olacaklarını belirterek, bu çocuklarımızı gördüğümüzde Geyvespor’un geleceğinin çok iyi olduğunu görüyorum dedi.

Öğrencilerimiz çok bilinçli Geyvespor

Futbol Okulu Antrenörü Fikret Avcı; Yeni yönetimin destekleri ile oluşturduğumuz Futbol okulumuzun 60 öğrenci ile çalışmalarına başladığını belirterek, geleceğin birer yıldız adayı olabilecek miniklerimizi bizlere güvenerek teslim eden ailelerine teşekkür etti.

Onlar artık Bizim Yavrumuz..

Bugün çocuklarımız için ailelerinden ayrılmak belki sancılı oldu ama bunlar güzel duygular. Tüm öğrencilerimiz burada bizim kendi evlatlarımız gibi.

Saygın Halı Saha Tesislerine Teşekkür

Futbol okulu teknik sorumlusu Fikret Avcı, başarının sabırlı ,özverili çalışma ile geldiğini belirterek, miniklerimizi sanal alemden kurtarabilmek maksadı ve ahlaklı ,topluma yararlı gelecek endişesi olmayan bilinçli bir nesil yetiştirebilmek amacı ile burada olduklarını belirterek kendilerine destek veren Başta Geyvespor yönetimi olmak üzere , bize tesislerini açan saygın halı Saha Yönetimine ve okulumuza katılan geleceğin yıldızları ile miniklerin ailelerine teşekkür etti.

Erdinç TUNA /Geyvemedya.com