GEYVESPOR

GEYVESPOR FIRTINASI SÜRÜYOR

30 Nisan 2019, Salı, 6:29 | Diğer, Futbol, Genel, Haberler | 1.148 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR FIRTINASI SÜRÜYOR Geyvespor Briç Takımı Güney Marmara Briç Bölge Şampiyonasında 26 takım arasından 3. Oldu. Kupalar çifter çifter geliyor. Geyvespor kulübü futboldan başka diğer sporsal branşlardada başarılarını sürdürüyor.Geçtiğimiz hafta içerisinde Serdivan Halkeğitim Müdür yardımcısı Halkoyunları Antrenörü Serdal Ağaç’ın çalıştırdığı Geyvespor Halk oyunları ekibinin Sakarya şampiyonu olmasından sonra Geyvespor’un briç takımıda Güney Marmara Briç Bölge […]

GEYVESPOR FIRTINASI SÜRÜYOR

Geyvespor Briç Takımı Güney Marmara Briç Bölge Şampiyonasında 26 takım arasından 3. Oldu.

Kupalar çifter çifter geliyor.

Geyvespor kulübü futboldan başka diğer sporsal branşlardada başarılarını sürdürüyor.Geçtiğimiz hafta içerisinde Serdivan Halkeğitim Müdür yardımcısı Halkoyunları Antrenörü Serdal Ağaç’ın çalıştırdığı Geyvespor Halk oyunları ekibinin Sakarya şampiyonu olmasından sonra Geyvespor’un briç takımıda Güney Marmara Briç Bölge Şampiyonasında 3.lük Kupasını kazandı.Sadi Akçaoğlu, Suat Dalgıç, Şenol Demirbaş, Mehmet Faruk Kepekçi, Çetin Serim, Ferruh Yılmaz isimlerinden oluşan Geyvespor Briç Takımı 26 takım arasından yarı finale kaldığı şampiyonada son karşılaşmada Nilüfer Belediyespor yenerek 3. Lük kupasını aldı.

Geyvespor Hak Ettiği Yere Gelecek

Geyvespor Başkanı Erdinç TUNA; İlçede sporsal anlamda bir ivme yakalandığını ifade ederek, Geyvespor demek sadece futbol değil, Geyvespor , Bilardo da da yarışıyor. Geyvespor Briç te de yarışıyor,Geyvespor halk oyunlarında da yarışıyor.Geçtiğimiz hafta içerisinde Halk oyunları Sakarya İl şampiyonasında Geyvespor 1. Olarak şampiyonluk kupasını kazandık.Sakarya Şampiyonu olan Geyvespor Halk oyunları ekibimiz önümüzdeki hafta Zonduldak’ta yapılacak olan yarışmada ilimizi temsil edecek.Yine son olarak Geyvespor briç takımımız Güney Marmara Briç Bölge Şampiyonasında 26 takım arasında büyük başarı göstererek 3.lük kupasını kazandı.Geyvespor kulübü çatısı altında mücadele eden tüm arkadaşlarımı kutluyorum, dedi.

KAYNAK:Geyvemedya.com