GEYVESPOR

Geyvespor Final maçı Öncesi Moral Depoladı.

2 Mayıs 2015, Cumartesi, 5:29 | Futbol, Genel, Haberler | 1.002 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Final maçı Öncesi Moral Depoladı. Geyvespor Final maçı Öncesi Stres Attı. Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) rahmetli başkanı Hüseyin Kama adına düzenlenen özel turnuvada Hacımercanspor ile Final maçı oynayacak olan Geyve spor takımı son antrenman’dan sonra genç sporcularıyla birlikte Dondurmacı Osman Ustada tatlı yiyerek moral depoladı. Kama Kupası final tarihi Kama anısına düzenlenen […]

Geyvespor Final maçı Öncesi Moral Depoladı.

Geyvespor Final maçı Öncesi Stres Attı.

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) rahmetli başkanı Hüseyin Kama adına düzenlenen özel turnuvada Hacımercanspor ile Final maçı oynayacak olan Geyve spor takımı son antrenman’dan sonra genç sporcularıyla birlikte Dondurmacı Osman Ustada tatlı yiyerek moral depoladı.

Kama Kupası final tarihi

Kama anısına düzenlenen maçların final tarihi netleşti.
Merhum ASKF Başkanı Hüseyin Kama anısına düzenlenen müsabakaların finali, 30 Nisan Perşembe günü Geyvespor ile Hacımercanspor arasında oynanacak.

Maç Erenler’de

Geyvespor ile Hacımercanspor’un karşılaşacağı maç, Erenler Sentetik Saha’da olacak ve saat 19.00’da başlayacak.

Maça Davet

Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı; bir sezon boyu yaptığımız mücadelenin son maçında ilçemize yakışan bir mücadele ile kupayı Geyve’ye kazandırmak istiyoruz dedi. Fair play ruhu ile çıkacağımız ve güzel bir mücadele olacağına inandığımız karşılaşmada tüm Geyveli spor severleri yanımızda görmek istiyoruz dedi.
KAYNAK: www.Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , , ,