GEYVESPOR

Geyvespor Dayanışma Gecesine Davet

15 Aralık 2015, Salı, 8:56 | Futbol, Genel, Haberler | 1.017 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR DAYANIŞMA GECESİNE DAVET Geyvespor Kulübü Başkanı  Neşet Çakır;  Geyvespor Dayanışma gecesinin 18.Aralık.2015 Cuma günü saat 19.00 da yapılacağını tüm Geyveli sporseverleri Geyvespor’a destek için bu geceye bekliyoruz, dedi. Geyvespor  kulübü dayanışma gecesi tertip ediyor. Sakarya 1. Amatör D grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor kulübü 18.Aralık.2015 günübirlik beraberlik ve dayanışma gecesi düzenliyor.Resmi, siyasi protokol ve […]

GEYVESPOR DAYANIŞMA GECESİNE DAVET

Geyvespor Kulübü Başkanı  Neşet Çakır;  Geyvespor Dayanışma gecesinin 18.Aralık.2015 Cuma günü saat 19.00 da yapılacağını tüm Geyveli sporseverleri Geyvespor’a destek için bu geceye bekliyoruz, dedi.

Geyvespor  kulübü dayanışma gecesi tertip ediyor.

Sakarya 1. Amatör D grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor kulübü 18.Aralık.2015 günübirlik beraberlik ve dayanışma gecesi düzenliyor.Resmi, siyasi protokol ve STK temsilcileri ile tüm Geyveli spor severlerin davet edildiği geceye katılımın yüksek olması bekleniyor.

Geyve Atatürk Spor Salonunda 18.Aralık.2015 günü saat: 19:00 da  yapılacak olan ve birçok siyasetçi ile bürokratın yanı sıra STK temsilcileriyle spor camiasında Geyve ve Sakarya’da tanınmış simalarında yer alması beklenen geceye yoğun ilgi bekleniyor.

Geyvespor Yönetiminden yapılan açıklamada;

18.Aralık.2015 Cuma Günü Saat:19:00 da Geyve Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilecek ve Akif Yener, İclal Demir, Paşa Sökmez ile  Birsen Şen’in konuk sanatçı olarak katılacağı Geyvespor Kulübü Dayanışma Gecesine tüm spor camiamız davetlidir.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

PROGRAM: Geyvespor Dayanışma Gecesi

TARİH: 18.Aralık:2015

YER: Geyve Atatürk Spor Salonu

SAAT: 19:00

KONUK SANATÇILAR: İclal DEMİR, Akif YENER, Paşa SÖNMEZ, Birsen ŞEN

BİLET SATIŞ NOKTALARI

(ÇARŞI İÇİ )

DİMAR MARKET (SELAMİ ÇOLAK)

YİĞİT KURUYEMİŞ(MESUT YİĞİT)

FATURA ÖDEME NOKTASI (MURAT ÖZKAN )

YÖRÜKLER MAHALLESİ

ÇAKIR BÜFE (FEYYAZ ÇAKIR)

geyvespor-dayanisma-gecesi-

Anahtar Kelimeler: , , ,