GEYVESPOR

Geyvespor Cengiz Reis’e Emanet

21 Kasım 2017, Salı, 6:48 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.488 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR REİS’LE YOLA DEVAM Şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor Cengiz Reis’le yola devam kararı aldı. 1.Amatör D Grubunun namağlup lideri Geyvespor,  Fikret Avcı ile yolların ayrılmasının ardından futbol camiasının yakından tanıdığı isim olan Cengiz Reis ile anlaştı. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor, Çaybaşıfuadiyespor maçındaki istenmeyen olaylar sonrası kendi içindeki sorunu kısa sürede hallederek Sakaryacaddespor maçına […]

GEYVESPOR REİS’LE YOLA DEVAM

Şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor Cengiz Reis’le yola devam kararı aldı.

1.Amatör D Grubunun namağlup lideri Geyvespor,  Fikret Avcı ile yolların ayrılmasının ardından futbol camiasının yakından tanıdığı isim olan Cengiz Reis ile anlaştı.

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor, Çaybaşıfuadiyespor maçındaki istenmeyen olaylar sonrası kendi içindeki sorunu kısa sürede hallederek Sakaryacaddespor maçına birlik ve beraberlik içinde çıkmayı hedefliyor.Bu amaçla Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın da desteğini alarak Cengiz Reis’le kulüp binasında sözleşme imzaladı.

Geyvespor Kulüp binasında yapılan sözleşme imzalanmasında duygularını ifade eden Geyvespor’un çiçeği burnunda hocası Cengiz Reis; “Geyvespor camiasının yaşadığı olumsuzluklara kayıtsız kalmamak ve bir zamanlar terini akıttığım formaya ve Geyve halkına olan saygımdan kaynaklanan duygularıma karşılık bulmak için sayın başkanımız Erdinç Tuna’nın davetini seve seve kabul ettim.Görevimin ve sorumluluklarımın bilincinde yapabileceğimiz çok işin olduğuna inanarak çalışacağız.Şahsıma ve Geyvespor’a hayırlı olmasını diliyorum”, dedi.

Geyvespor Kulüp başkanı Erdinç Tuna; “amatör spor camiasında her ne kadar istemediğimizi, tasvip etmediğimizi söylesekde istem dışı bir olay yaşadık. Geyve ilçemize yakışmayan bu olay Geyvespor  camiasının üzerinde de bir leke bırakmıştır.Önümüzde zorlu bir süreç var. Geyvespor’un bu zor gününde  amatör futbolun büyük yeteneklerinden ,eski futbolculumuz Cengiz Reis davetimizi kabul edip, camiamızı  yalnız bırakmayarak taşın altına eline koymuştur. Kendisine şahsım ve Geyvespor camiası adına teşekkür ediyorum.”

 Bu hafta Sakaryacaddespor ile zorlu bir maça çıkacaklarını ifade eden Başkan Erdinç Tuna; “ Yaşanan bu süreçte giden oyuncularımız oldu. Kendi gençlerimizle, onurumuzla, dik duruşumuzla maçımıza çıkıp aslanlar gibi mücadele edeceğiz. Gençlerimize güveniyoruz. Bu vesile ile de bu hafta gençlerimiz ile çıkacağımız maçımıza tüm Geyveli sporverleri takımlarının yanında görmek istiyoruz”, dedi.

Geyvemedya.com

 

 

 

Anahtar Kelimeler: , , ,