GEYVESPOR

Geyvespor, Bu Maça Kilitlendi.

8 Nisan 2015, Çarşamba, 8:13 | Futbol, Genel, Haberler | 891 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor, Bu Maça Kilitlendi. Geyvespor, baraj maçı oynayacak Sakarya 1. Amatör Küme C Grubu’nda aynı puan ve averajla tamamlayan Geyvespor ile Hacımercanspor Çarşamba günü baraj maçı oynayacak. Geyve Bu Maça Kilitlendi Geyve’de tüm futbolseverler takımları Geyvespor’un play of mücadelesi için Hacımercanspor ile yapacağı final niteliğindeki maça kilitlendi. 1 nci Amatör Lig C Grubunda Yıldırımspor Play-Offu […]

Geyvespor, Bu Maça Kilitlendi.

Geyvespor, baraj maçı oynayacak

Sakarya 1. Amatör Küme C Grubu’nda aynı puan ve averajla tamamlayan Geyvespor ile Hacımercanspor Çarşamba günü baraj maçı oynayacak.

Geyve Bu Maça Kilitlendi

Geyve’de tüm futbolseverler takımları Geyvespor’un play of mücadelesi için Hacımercanspor ile yapacağı final niteliğindeki maça kilitlendi.

1 nci Amatör Lig C Grubunda Yıldırımspor Play-Offu garantilemişti. Hacımercanspor ve Geyvespor hafta sonu rakiplerini yenerek ligi 47 puanda tamamladılar. ikili averajları yine eşit olduğundan Hacımercanspor ile Geyvespor 18 Mart Çarşamba akşamı muhtemelen Erenler Sentetik’te Play-Off’a yükselmek için baraj oynayacaklar. Baraj maçını kazanan ekip play-off mücadelesine katılacak.

Maç’a otobüs kaldırılacak

Geyvespor , Hacimercanspor takımları arasındaki Play-off a yükselme maçı Adapazarı Erenler Suni Çim stadında oynanacak. Geyvespor yönetimi ; 18.Mart.2015 Çarşamba günü Saat 16:00 da oynanacak maç için Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın kendilerine otobüs tahsis ettiğini belirterek tüm  Geyveli spor severleri yanımızda görmek istiyoruz dedi.

1.Amatör Kümede şampiyonlar belli oldu

Sakarya 1.Amatör Küme’de grup maçları tamamlandı. Gruplarını lider bitiren 4 takım direkt olarak Süper Amatör Lig’e yükselirken gruplarda 2 ve 3.sırada yeralan takımlar play-off oynama hakkını kazandı.

Hendek Akovaspor, Ferizli Karadenizspor, Alaağaçspor ve Karapürçekspor gruplarını lider bitirerek ismlerini Süper Amatör Lige yazdıran ekipler oldular.

Play-Off’ta diğer durum

1nci Amatör Lig A Grubunda Çaykışlaspor ve Pamukovaspor,  B Grubunda Çaybaşı Bekirpaşaspor ve Kaynarcaspor , C Grubunda Yıldırımspor  , (Geyvespor-Hacımercan ikilisinde biri ) , D Grubunda ise Büyükdere Şahinspor ile Akyazıgücüspor Play-off oynama hakkını elde eden takımlar oldular.

  1. Lig’e düştüler

1nci Amatör Lig A Grubunda Akyazıspor ve Yeni Alandüzüspor  , B Grubunda Harunustaspor ve Kızılkayaspor, C Grubunda Taraklıspor ve Kocaali Sahilspor, D Grubunda ise Cihadiyespor ve Yeşiller Gençlikspor 2nci Amatör Lig’e düştüler.

Anahtar Kelimeler: